Lietuvių dramose dažnai vaizduojamos istorinės asmenybės. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais išsakykite nuomonę, dėl kokių savybių rašytojai galėjo pasirinkti šias asmenybes savo kūrinių herojais. – Literatūra, 7, 2017m. – 10 klasės (PUPP) | Potemes.lt
TURITE KLAUSIMŲ? NERADOTE SAU TINKANČIOS TEMOS? NORITĖ PASIKONSULTUOTI?
Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį. Neradus norimos potemės užeikite į KalbejimoTemos.lt arba susisiekite su mumis.

Lietuvių dramose dažnai vaizduojamos istorinės asmenybės. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais išsakykite nuomonę, dėl kokių savybių rašytojai galėjo pasirinkti šias asmenybes savo kūrinių herojais. – Literatūra, 7, 2017m. – 10 klasės (PUPP)

Lietuvos istorija dažnai įžvelgiama kūriniuose. Kalbant apie istoriją, neretai aprašomi ir istorinių asmenybių paveikslai bei išgyvenimai draminiuose XX a. lietuvių literatūros kūriniuose. Taigi šioje kalboje remiantis XX a. draminiais lietuvių literatūros kūriniais aiškinamasi, dėl kokių priežasčių autoriai pasirinko aprašyti būtent šias istorines asmenybes, o ne kitas. Argumentuotai bandoma aiškintis kas tam turėjo įtakos tiek kūrėjo, tiek ir tuometinės visuomenės atžvilgiu.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres, egzaminavimo klausimus ir įgarsintą kalbėjimą MP3 formatu. Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“, patikrinkite ar šio kalbėjimo dar nesiuntėm į Jūsų mokyklą ir pasirinkite, kokių priedų norite.


Jei šis kalbėjimas Potemes.lt tinklapyje Jūsų mokyklai yra užimtas, siūlome
užeiti čia: http://kalbejimotemos.lt/lietuviu-dramose-daznai-vaizduojamos-istorines-asmenybes-remdamiesi-konkreciais-pavyzdziais-issakykite-nuomone-del-kokiu-savybiu-rasytojai-galejo-pasirinkti-sias-asmenybes-savo-kuriniu-herojais/

Šis kalbėjimas buvo patikrintas redaktoriaus!

Atsisiųsti kalbėjimą
Pirkti unikalų kalbėjimą
Online pagalba
Kalbėjimo Apžvalga
1
2
3
Kategorija: 10 klasės (PUPP), literatūra, 7Formatas: .docx (MS Word 2007)Apimtis: 800 žodžių
Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučiųInformaciniai šaltiniai: YraPateiktys (Power point) ir planas: Yra

Your email address will not be published.

Google+