Miškas kaip įkvėpimo šaltinis. Pristatykite pasirinktus lietuvių rašytojus, kuriuos miškas įkvėpė kurti. – 2017m. kalbėjimo potemė – 12 klasės (VBE) | Potemes.lt
TURITE KLAUSIMŲ?

Miškas kaip įkvėpimo šaltinis. Pristatykite pasirinktus lietuvių rašytojus, kuriuos miškas įkvėpė kurti. – 2017m. kalbėjimo potemė – 12 klasės (VBE)

Dažnai sakoma, kad žmogus yra gamtos kūrinys. Tai parodo, jog labai svarbus jų tarpusavio ryšys. Vienas žymiausių Lietuvos filosofų A. Maceina sakė: „Mes esame miško tauta, todėl gamtos ritmas mums yra savas“. Šie žodžiai įrodo, kaip glaudžiai esame susiję su mus supančia gamta ir verčia susimąstyti, ar žmonės tik naudojasi miško teikiamais privalumais, ar ir sugeba jį saugoti, puoselėti aplinką, kad nepakenktų jai. Gamta taip pat yra ir įkvėpimo šaltinis rašytojams. Čia jie gali pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių, susitelkti kūrybai ir atskleisti savo mintis bei įamžinti žmogaus ir gamtos ryšį pasakojant istorijas.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres, egzaminavimo klausimus ir įgarsintą kalbėjimą MP3 formatu. Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“, patikrinkite ar šio kalbėjimo dar nesiuntėm į Jūsų mokyklą ir pasirinkite, kokių priedų norite.

Šis kalbėjimas buvo patikrintas redaktoriaus!

Atsisiųsti kalbėjimą
Pirkti unikalų kalbėjimą
Online pagalba
Kalbėjimo Apžvalga
1
2
3
4
5
Kategorija: 12 klasės (VBE), 2017 m. kalbėjimasFormatas: .docx (MS Word 2007)Apimtis: 1250 žodžių
Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučiųInformaciniai šaltiniai: YraPateiktys (Power point) ir planas: Yra
    Marius

    Ačiū, tai ko ieškojau!

    Ramūnė

    Džiaugiuosi, kad pasirinkau Jūs! +++ Rekomenduoju!

Your email address will not be published.

Google+