„Ten, kur ramiai miegama ir sočiai valgoma, didelių menininkų neiškyla. Reikia didelių įtampų, grėsmių.“ (literatūrologė V. Daujotytė) Ar pritariate tokiai nuomonei? Literatūra (Kultūra), 28 | Potemes.lt
TURITE KLAUSIMŲ? NERADOTE SAU TINKANČIOS TEMOS? NORITĖ PASIKONSULTUOTI?
Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį. Neradus norimos potemės užeikite į KalbejimoTemos.lt arba susisiekite su mumis.

„Ten, kur ramiai miegama ir sočiai valgoma, didelių menininkų neiškyla. Reikia didelių įtampų, grėsmių.“ (literatūrologė V. Daujotytė) Ar pritariate tokiai nuomonei? Literatūra (Kultūra), 28

Jeigu panagrinėsime mūsų istorijos dėsningumus bei raidą, pastebėsime, kad didžiausias menas iškyla neramiausiais laikais. Ar kada esame apie tai susimastę? Daugelis iš mūsų apie tai net nepagalvoja, tačiau dėsningumas aiškus. Didžiausi žmonijos atradimai, meno kūriniai ar asmenybės atsirado tada, kai to labiausiai reikėjo. Kas būtent daro įtaką tokiam sistemingam reikšmingiausių žmonijos įvykių bei giliausio meno susietumą? Užuominų į slypiantį atsakymą galime pradėti ieškoti mus supančioje, dvilypioje aplinkoje. Žmonių pasaulyje egzistuoja gėris ir blogis, šviesa ir tamsa, šaltis ir karštis, meilė ir nepykanta, gyvybė ir mirtis. Šį sąrašą galima tęsti iki begalybės ir būtent šiame sąraše glūdi siūlo galas, kuris nuvęs mus iki mus dominančio atsakymo. Mūsų pasaulis yra tam tikros svarstyklės, kurios siekia pusiausvyros viskame kame. Tik esant neramiems laikotarpiems, susidaro aplinkybės, kurios skatina didelio meno atsiradimą.
 

Šiam kalbėjimui taikoma 27% nuolaida!!!

 

Atsisiųsti kalbėjimą
Pirkti unikalų kalbėjimą
Online pagalba
Aprašymas:
28. „Ten, kur ramiai miegama ir sočiai valgoma, didelių menininkų neiškyla. Reikia didelių įtampų, grėsmių.“ (literatūrologė V. Daujotytė) Ar pritariate tokiai nuomonei? Savo įžvalgas paremkite lietuvių literatūros pavyzdžiais. 12 klasės kalbėjimo potemė. 2014 metų kalbėjimo potemių sąrašas. VBE 28 potemė. Kalbos potemė. Įskaita. Viešasis kalbėjimas. Kur ramiai miegama ir sočiai valgoma? Kodėl didelių menininkų neiškylą? Reikia didelių įtampų, grėsmių? Literatūrologė V. Daujotytė. Lietuvių literatūros pavyzdžiai. Vincas-Mykolaitis Putinas.
Kategorija: 12 klasės (VBE), Literatūra (Kultūra), 28Formatas: .docx (MS Word 2007)Apimtis: 1060 žodžių
Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučiųInformaciniai šaltiniai: YraPateiktys (Power point) ir planas: Tik planas

Your email address will not be published.

Google+