Vyro ir moters meilės tema lietuvių literatūroje aprašomas dažnai. Argumentuotai patvirtinkite arba paneikite šią mintį. – 2017m. kalbėjimo potemė – 12 klasės (VBE) | Potemes.lt
TURITE KLAUSIMŲ?

Vyro ir moters meilės tema lietuvių literatūroje aprašomas dažnai. Argumentuotai patvirtinkite arba paneikite šią mintį. – 2017m. kalbėjimo potemė – 12 klasės (VBE)

Vyro ir moters meilės tema išlaiko savo aktualumą nepriklausomai nuo istorinio laikmečio ar visų kitų aplinkybių. Filosofams, prozininkams, poetams ar kitiems kūrėjams meilė – viena iš amžinų ir neišsemiamų temų, skatinančių mąstyti, kurti. Šią temą savo kūrybai plėtoti dažnai rinkdavosi ir lietuvių literatūros klasikai. Vyro ir moters meilę jie atskleidžia skirtingais laikotarpiais, pasirinkdami netikėtus ir dramatiškus siužetus, vaizduodami pačias įvairiausias literatūrinių herojų emocijas ir likimo vingių subtilybes. Tačiau visi meilės temą pasirinkę rašytojai sutinka dėl vieno – dviejų žmonių tarpusavio ryšys yra unikalus, ypatingas ir būtinas kiekvienai asmenybei atskleisti.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres, egzaminavimo klausimus ir įgarsintą kalbėjimą MP3 formatu. Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“, patikrinkite ar šio kalbėjimo dar nesiuntėm į Jūsų mokyklą ir pasirinkite, kokių priedų norite.

Šis kalbėjimas buvo patikrintas redaktoriaus!

Atsisiųsti kalbėjimą
Pirkti unikalų kalbėjimą
Online pagalba
Kalbėjimo Apžvalga
1
2
3
4
Kategorija: 12 klasės (VBE), 2017 m. kalbėjimasFormatas: .docx (MS Word 2007)Apimtis: 1250 žodžių
Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučiųInformaciniai šaltiniai: YraPateiktys (Power point) ir planas: Yra
    Antantas

    Dėkui, daug kas tiko mano kalbos papildymui, faina, kad yra tokių žmonių kaip Jūs!

    Ramūnė

    Dėkui ,darbą gavau greičiau nei per 5 minutes :)

Your email address will not be published.

Google+