Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2019

Rašome pavyzdinius kalbėjimus jau 9-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Pasirinkite Jūs dominančią potemę ir atsisiųskite lietuvių kalbos kalbėjimą per 5 minutes! Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui 🙂

2016 kalbėjimo potemės – pasikeitė tvarka!

nuotrauka

2016 metų kalbėjimo potemės – pasikeitė tvarka!

Nacionalinis egzaminų centras (NEC) spalio 12 dieną paskelbė naujovę (iššukį), su kuriuo teks susidurti kiekvienam Lietuvos abiturientui. Nuo praeitų metų įskaitos tvarka skirsis tuo, kad mokiniai su mokytojais patys sudarys savo temas. Tai reiškia, jog 2016 metų kalbėjimo potemes kiekvienas mokinys turės susigalvoti pats.

2016 metų kalbėjimo potemių pavyzdžiai

Aišku, yra tam tikrų išlygų. NEC pateiks pavyzdines temas, kurias kiekvienas mokinys galės pasikoreguoti pagal save. Šios kalbėjimo įskaitos pavyzdinės temos bus paskelbtos iki 15 dienos. Tam, kad būtų paprasčiau sugalvoti kalbėjimo potemę ir tinkamai pasiruošti lietuvių kalbos įskaitai, mes paruošėm specialų testą, kuris padės išsirinkti sau tinkamiausią kalbėjomo potemę. Tereikia užeiti į Kalbėjimai.lt ir išspręsti testą.

2016 metų kalbėjimo potemės plano rengimas

Taip pat svarbu paminėti, jog mokinys, konsultuodamasis su mokytoju, rengs temos medžiagą ir kalbos planą, kurį pristatys mokytojui ne vėliau kaip prieš savaitę iki įskaitos. Šis rengimasis kalbai bus vertinamas, mokinio kalbos planas bus pridedamas prie įskaitos vertinimo protokolo. Todėl patariame įsigyti kartu ir plano pavyzdį iš Potemes.lt arba KalbejimoTemos.lt, kad žinotumėte kaip jį rengti.

Pasirinkite savo klasę:

10 klasės kalbėjimo potemių kalbos ir planų pavyzdžiai

12 klasės kalbėjimo potemių kalbos ir planų pavyzdžiai

Šaltinis: NEC.lt

Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?