Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Apsisprendimo problema Lietuvos literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Apsisprendimo problema lietuvių literatūroje. Trumpas aprašymas: Apsisprendimo problema kamuoja tiek šiandienos žmogų, tiek praeities žmogų. Skaitydami lietuvių literatūrą galime išvysti veikėjus, kurie dažnai turi priimti svarbius sprendimus, nulemiančius tiek jų pačių, tiek juos supančių žmonių gyvenimus. Šioje kalboje bus remiamasi trimis žymiais lietuvių literatūros kūriniais, kurių autoriai kuria veikėjus, susiduriančius su sudėtinga apsisprendimo problema. Remiantis konkrečiais pavyzdžiais bus paaiškinama, kaip susidūrę su tokia problema elgėsi kūrinių veikėjai ir kokios įtakos tai turėjo. Ilgas aprašymas: Apsispręsti – tai tikriausiai yra pats sudėtingiausias kiekvieno žmogaus gyvenimo procesas. Apsisprendimas ties bet kuriuo svarbiu gyvenimo klausimu žmogui neretai kainuoja daug laiko ir nervų. Tačiau jeigu apsisprendimas yra svarbus, tikėtina, kad ilgas ir svarus apsisprendimo apmąstymas – tai svarbus procesas. Juk netinkamas apsisprendimas gyvenime gali sukelti dar didesnę kančią, nei kad buvo jaučiama tada, kai teko svarstyti, ką pasirinkti. Šiuo atveju, nesvarbu, kad ir koks apsisprendimas žmogaus gyvenimą kamuotų, kiekvienas jų – vienodai svarbus. Todėl apsisprendimų niekada negalima apleisti. Tačiau kas lemia visus apsisprendimo procesus? Kodėl žmogui neretai būna sunku apsispręsti ir pasirinkti tam tikrus gyvenime aspektus? Ar tai vien atsakomybė ir baimė pasirinkti netinkamai? Tikėtina, kad apsisprendimo problemų būna kur kas daugiau. Visos jos nėra žinomos, tačiau didžioji dauguma apsisprendimo problemų labai vaizdžiai pateikiama įvairiuose Lietuvos literatūros kūriniuose. Lietuvių literatūroje neretai per individualias veikėjų charakteristikas bei jų analizę, galima pastebėti, kodėl apsisprendimams vykstant atsiranda problemų ir trukdžių. Taigi kokios yra pagrindinės apsisprendimo problemos Lietuvos literatūriniuose kūriniuose, argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!