Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Asmenybės laisvės problema lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: „Laisvė – tai ne dykinėjimas, o galimybė laisvai tvarkyti savo laiką ir pasirinkti veiklos sritį; trumpai kalbant, būti laisvam – vadinasi, ne tuščiai leisti laiką, o pačiam spręsti, ką daryti ir ko nedaryti“ – taip laisvės sąvoką apibūdino prancūzų rašytojas ir moralistas Žanas de La Briujeras. Labai svarbu ne tik gauti nepriklausomybę, bet ir tinkamai ją išnaudoti, nes tuščias laiko leidimas nesuteikia žmogui laimės. Laisvė yra naudinga, kai asmuo turi galimybę pats pasirinkti savo gyvenimo kelią atsiribojant nuo kitų žmonių nuomonių ir sociumo sukurtų stereotipų, bet sugeba prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Ilgas aprašymas: Kiekviena asmenybė – tai laisvas individas. Laisvu individu asmenybes galima vadinti todėl, kad kiekviena asmenybė tik gimus, įgimsta svarbiausius dalykus – kalbą, tėvynę ir svarbiausia – prigimtinę laisvę. Laisvė – tai individualus kiekvieno žmogaus dalykas. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, neretai asmenybė gyvendama gali pastebėti, jog dažnai atsiranda tam tikrų problemų, kurios yra siejamos su laisve ir jos funkcionavimu gyvenime. Kitaip tariant – asmenybės gyvenime atsiranda išbandymas – atsiranda asmenybės laisvės problema, Kai kalbame apie problemas, kurios kyla dėl asmenybės laisvės, dažnai galima prisiminti įvairius lietuvių literatūros kūrinius, kuriuose aprašomos situacijos reprezentuoja tai, kokios dažniausiai tos problemos būna. Kitaip tariant, iš lietuvių literatūros kūrinių ir juose pateikiamų atvejų galima matyti, kur dažniausiai slypi didžiausių problemų šaltiniai, veikiantys asmenybių laisvės funkcionavimą gyvenime. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūros kūriniais, juose aprašomais veikėjų gyvenimais, atvejais bei charakteristikomis, argumentuotai pateikiamos toje literatūroje iškylančios asmenybės laisvės problemos bei tų problemų preliminarūs sprendimo būdai.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!