Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2018
Rašome pavyzdinius kalbėjimus jau 8-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! :) Pasirinkite Jūs dominančią potemę ir atsisiųskite lietuvių kalbos kalbėjimą per 5 minutes! Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui :)

Chrétien de Troyes (biografija, kūrybos bruožai, konspektas, kalbėjimai, pastraipos)

autorio nuotrauka
Biografija

Prancūzų poetas Kretjenas de Trua gimė apie 1100 m. Jis yra vienas pirmųjų autorių, kurie aprašė riterių romansus. Itin daug informacijos apie šio rašytojo bei poeto gyvenimą beveik nėra išlikę. Pagrindinė informacija, kurią žinome, yra išlikusi jo kūriniuose. Pagrindinė veikla, kurią galima rasti iš šaltinių yra tai, kad jis atstovavo „Šampano teismui“. Taip pat žinoma, kad jo, kaip rašytojo kelias prasidėjo apie 1160 m. Kretjeno de Trua gyvenimas gana paslaptingas, nes kiekvienas jo gyvenimo žingsnis ir aspektas yra vis dar analizuojamas literatūros tyrinėtojų. Kiek žinoma, Kretjeno de Trua kūrinius sudaro keturi romanai ir viena kūrinio adaptacija. Poetas Kretjenas de Trua, manoma, kad mirė apie 1180-1190 m.

Kūryba ir jos bruožai

Beveik visi Kretjeno de Trua kūriniai yra parašyti romanų kalba. Šie Kretjeno de Trua kūriniai daugiausiai atspindi svarbiausius politinio ir kultūrinio gyvenimo aktualius aspektus. Rašytojas įtaigia kūryba išryškina aristokratišką idealą, aprašo įvairiausius nuotykius, meilę ir net tam tikras religines idėjas, kurios simbolizuoja tuometinę kryžiaus žygių dvasią. Kretjeno de Trua pasakojimai turi kelias siužetines linijas, kurios įprasmina jo pastangas įtraukti skaitytoją, parodyti detalius veikėjų aprašymus, jų mintis bei išgyvenimus.

Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Kalbėjimų rašyme turime 8-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?