Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2019

Rašome pavyzdinius kalbėjimus jau 9-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Pasirinkite Jūs dominančią potemę ir atsisiųskite lietuvių kalbos kalbėjimą per 5 minutes! Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui 🙂

Darbas – didžiausia vertybė. Remdamiesi lietuvių rašytojų kūryba, patvirtinkite arba paneikite šią mintį. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Romos imperatorius ir filosofas Markas Aurelijus kalbėdamas apie prasmingą gyvenimą teigė: „Pirma, nedaryk nieko be priežasties ir tikslo. Antra, nedaryk nieko, kas neduotų naudos visuomenei“. Jis įrodė, kaip svarbu greitai bėgantį laiką sugebėti praleisti naudingai. Darbas puikiai įprasmina kiekvieno žmogaus gyvenimą, nors ne visada suteikia malonumo, nes dirbti sunku. Tačiau asmuo vertinamas pagal savo darbus ir poelgius, tad laimi tie, kurių laikas buvo praleistas prasmingai ir turėjo naudos ne jam vienam, bet ir kitiems žmonėms. Kyla klausimas – ar šiuolaikiniam žmogui darbas yra vertybė, ar jis pasiryžtų jam paskirti visą savo gyvenimą?

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui 🙂

 

Šis kalbėjimas buvo patikrintas redaktoriaus!


DETALI INFORMACIJA
  • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
  • Apimtis: 1200 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra

Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?


KOMENTARAI

Paulius

Gavau kalbėjimą, kai kas netiko, tačiau suteikia konsultacijas ir pagalbą, kaip pasiredaguoti pagal save! Rekomenduoju tik juos!


Sima

Tikri profesionalai, atsiuntė žiauriai gerą darbą!


Emma

sunkiai sekėsi delioti mintis ir šis kalbėjimas buvo mano išsigelbėjimas


Gabija

Ačiū už malonų bendravimą ir puikiai atliktą darbą :)


Mokytoja

Visiems savo mokiniams patariu pirkti iš Jūsų, nes kai kuriems beraščiams tai tikras išsigelbėjimas. Nors ir tinginukai, tačiau gauna gerus balus. Taip ir toliau!!


domas

labai geras kalbejimas, dziaugiuosi, kad nusipirkau is sio tinklapio, rekomenduoju


Artiomas G.

Dėkoju jums už puikų produktą!


Anonimas

Gavau kalba, viskas puikiai atsakyta i temą. Rekomenduoju!


Anonime

Puikus puslapis


Sofija

ačiū labai pagelbėjot savo puikiai parašytu darbu :)

PALIKTI KOMENTARĄ