Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2018
Rašome pavyzdinius kalbėjimus jau 8-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! :) Pasirinkite Jūs dominančią potemę ir atsisiųskite lietuvių kalbos kalbėjimą per 5 minutes! Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui :)

Džejus Ešeris (biografija, kūrybos bruožai, konspektas, kalbėjimai, pastraipos)

autorio nuotrauka
Biografija

Amerikiečių rašytojas Džėjus Ešeris gimė 1975 m. Arkadijos mieste, Kalifornijoje. Daugiausiai šis rašytojas žinomas dėl paaugliams rašomų novelių, tarp kurių žymiausias šiomis dienomis yra kūrinys „13 priežasčių kodėl“, žinomas visame pasaulyje. Šio rašytojo vaikystė buvo pilna patogumų. Nuo mažens tėvai Ešerį skatino daryti tik tai, kas jam patinka – pradedant gitaros pamokomis ir baigiant knygų rašymu, prie ko Ešeris ir pasiliko. Dar būdamas jaunas Ešeris svajojo tapti mokytoju, tačiau Ešerį labiausiai traukė kūryba. Per visą gyvenimą Džėjus Ešeris dirbo daugelyje vietų. Jam teko dirbti ir batų parduotuvėse, ir knygynuose, ir bibliotekose. Ši patirtis jam yra tarsi raktas į jo kūrybinį įkvėpimą, kuriuo remdamasis iki šių dienų sėkmingai rašo knygas. 2002 m. rašytojas vedė Džoana Mari ir 2010 m. susilaukė sūnaus.

Kūryba ir jos bruožai

Daugiausia Džėjaus Ešerio kūryboje matomos istorijos. Vienos jų yra jo vaizduotės vaisiai, o kitos parašytos remiantis jo paties pastebėtais ar patirtais dalykais, kurie, kaip ir buvo minėta, yra vienas iš jo kūrybos šaltinių. Džėjaus Ešerio kūrinių siužetinės linijos yra lengvos, tačiau sykiu ir sunkios, nagrinėjančios svarbias žmogaus vidinių jausmų problemas, išgyvenimus ir kitus aspektus, kurie kuria tam tikrą intrigą, įtraukiančią skaitytojus. Jo kūriniams būdingas detalių gausumas, taip pat ir psichologiniai aspektai.

Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Kalbėjimų rašyme turime 8-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?