Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Graikų mitų herojai ir jų žygių prasmė. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

✅Graikų mitų herojai. Graikų mitų herojų žygių prasmė. Šioje kalboje kalbėsiu apie mitų herojus ir jų žygių prasmė. Graiku mitu herojai ir ju zygiu prasme.

Trumpas aprašymas:

Žodį „mitas“ dažnai galima aptikti kasdienėje kalboje, kurioje jis yra suprantamas kaip melagingas pasakojimas, tačiau šis žodis visų pirma, reiškia pasakojimą apie tikrus įvykusius dalykus, kurie byloja apie polio dievus, senuosius didvyrius, pirmuosius miestus ir jų įkūrimą. Dažnai mituose pasakojama ir apie tam tikrus herojus, kurie susiduria su tam tikrais nuotykiais ir dalyvauja įvairiuose žygiuose. Tokių herojų, kaip ir jų žygių yra begalės, tad šioje kalboje aprašomi keli žinomiausi mitiniai herojai ir jų žygiai, argumentuotai samprotaujant, kokios prasmės jie turėjo.

Ilgas aprašymas:

Graikų mitai – tai net ir šiandien išlikę bei net šiandien savo aktualumo neprarandantys pasakojimai, kurie buvo tarsi pagrindas daugelio kūrinių susikūrimui bei kultūros plėtojimuisi. Būtent graikų mituose atsiskleidžia visa paletė ryškiausių ir unikaliausių graikų mitologijos herojų. Kiekvienas graikų mitų herojus unikalus. Kiekvienam iš herojų priklauso unikalūs bruožai ir savybės, Tais bruožais ir savybėmis remiantis, graikų mituose atvaizduoti herojai atliko svarbiausius ir didingiausius savo gyvenimo žygdarbius, kurių kiekvienas reprezentavo graikų mitų herojų įsitikinimus, gyvenimo tikslus ir kitus panašius aspektus. Tačiau kokia yra visų graikų mitologijos herojų bei jų nueitų žygių bei padarytų žygdarbių prasmė? Kodėl graikų mitologijos herojai rinkosi sudėtingą gyvenimą, žygius ir nuolatinę riziką? Kokios graikų mitologijos herojų savybės bei įsitikinimai lėmė visa tai? Būtent į šiuos klausimus yra atsakoma šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais graikų mitologijos pasakojimais bei juose aprašytais žymiausių herojų paveikslais. Taigi kalbėjimo pavyzdyje išsamiai yra aptariami graikų mitų herojai bei jų žygių prasmė.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?