Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Išminties meilė ir jos svarba žmogaus tobulėjimui. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Išmintis žmogui labai svarbi, tačiau ji žmogaus gyvenime atsiranda tik tada, kai žmogus gyvenime išgyvena daug dalykų, kurie jį ugdo ir tobulina. Nesvarbu kokie būtent įvykiai vyksta žmogaus gyvenime, geri ar blogi. Kiekvienas iš jų savaip grūdina ir savaip suteikia žmogui unikalią galimybę save patobulinti, pakeisti savo gyvenimą į geresnį ir prasmingesnį. Tai rodo, kad išmintis ir žmogaus tobulėjimas yra du labai susiję dalykai. Būtent todėl šioje kalboje daugiausiai orientuojamasi į žmogaus išminties meilę, remiantis svarbiausiais kūriniais, kuriuose ji matoma.

Ilgas aprašymas:

Išmintis – tai žmoguje esanti žinių bei suvokimų visuma, įprasminanti asmens proto galias, gebėjimą protauti ir dalintis turimomis žiniomis. Na, o meilė – tai pats svarbiausias žmogaus gyvenimo jausmas, kuris suteikia žmogui ne tik pačių stipriausių potyrių, tačiau ir suteikia adrenalino bei drąsos veikti. Taigi būtent šie išminties ir meilės objektai – tai didelės svarbos žmogaus gyvenime turintys objektai. Kiekvienas jų yra tolygiai svarbus, kadangi pasitaiko atvejų, kada tiek išmintį, tiek meilę žmogus gyvenime priima kaip duotybę, kuri formuoja žmogaus asmenybę, leidžia suvokti pačius svarbiausius ir reikšmingiausius gyvenimo dalykus. Būtent todėl galima drąsiai sakyti, jog išmintį ir meilę žmogus neretai gali pritaikyti ir savo asmeninio tobulėjimo procese. Žmogaus tobulėjimą gali lemti daug kas, tačiau išmintis ir meilė žmogų veikia kur kas efektyviau. Išminties ir meilės vedamas žmogus susipažįsta su savimi pačiu ir gali žvelgti į gyvenimą bei jame vykstančius procesus per kur kas platesnę prizmę. Na, o tai ir yra tikrasis tobulėjimas. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai pateikiama, kokie aspektai atspindi tokių objektų, kaip išmintis ir meilė svarbą žmogaus tobulėjimo procese.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?