Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę? (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę? Rašinys kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę kalbėjimas. Trumpas aprašymas: Žmogus yra labai stipri būtybė. Ji mąstanti, suvokianti, jaučianti būtybė, kurią kartais gyvenimas dėl vienų ar kitų priežasčių bando patikrinti. Šiuo atveju yra tikrinama žmogaus dvasinė stiprybė. Būtent apie dvasinės stiprybės išbandymą yra šnekama šioje kalboje. Joje remiantis žymiausiais ir garsiausiais lietuvių literatūros autoriais siekiama argumentuotai ir detalizuotai atsakyti į klausimą. Dėl kūrinių analizės bei detalaus veikėjų aprašymo, nesunku atsakyti į šį klausimą bei padaryti detalias išvadas, kurios parodo tikrąją tiesą. Ilgas aprašymas: Žmogaus dvasinė stiprybė – tai tikriausiai didžiausia žmogaus gyvenimo duotybė, aprėpianti svarbiausius žmogaus vidaus aspektus, kurie priklauso žmogaus geriausioms savybėms arba netgi charakteristikai. Dvasinė stiprybė dažnai žmogaus gyvenime vaidina labai svarbų vaidmenį, nes žmogų paverčia praktiškai bebaimiu, bet kokius sudėtingus iššūkius galinčiu įveikti žmogumi. Be dvasinės stiprybės, kuri žmogaus viduje formuojasi pamažu, per įvairias patirtis ir suvokimu, individas paprasčiausiai žlugtų, pasiduotų negandoms. Tačiau, kad ir kokios reikšmės būtų žmogaus dvasinė stiprybė, kad kaip ji apsaugotų žmogų nuo palūžimo, vis tik, gyvenimas pateikia išbandymų, kada yra iš tiesų yra išbandoma ši žmogaus dvasinė stiprybė. Dažniausiai tokios situacijos susijusios su labai nemaloniais ir nepalankiais gyvenimo momentais, kurie bando palaužti ne tik pavienius žmones, tačiau ir ištisas bendruomenes ar net tautas. Tokios situacijos dažnai įvardijamos kaip karai, okupacijos, tremtys. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje remiantis svariais argumentais, yra pasakojama, kaip žmogus dažniausiai stengiasi išbandyti žmogaus stiprybę bei kaip tokie gyvenimo išbandymai žmogaus dvasinei stiprybei baigiasi.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!