Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę? Rašinys kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę kalbėjimas.

Trumpas aprašymas:

Žmogus yra labai stipri būtybė. Ji mąstanti, suvokianti, jaučianti būtybė, kurią kartais gyvenimas dėl vienų ar kitų priežasčių bando patikrinti. Šiuo atveju yra tikrinama žmogaus dvasinė stiprybė. Būtent apie dvasinės stiprybės išbandymą yra šnekama šioje kalboje. Joje remiantis žymiausiais ir garsiausiais lietuvių literatūros autoriais siekiama argumentuotai ir detalizuotai atsakyti į klausimą. Dėl kūrinių analizės bei detalaus veikėjų aprašymo, nesunku atsakyti į šį klausimą bei padaryti detalias išvadas, kurios parodo tikrąją tiesą.

Ilgas aprašymas:

Žmogaus dvasinė stiprybė – tai tikriausiai didžiausia žmogaus gyvenimo duotybė, aprėpianti svarbiausius žmogaus vidaus aspektus, kurie priklauso žmogaus geriausioms savybėms arba netgi charakteristikai. Dvasinė stiprybė dažnai žmogaus gyvenime vaidina labai svarbų vaidmenį, nes žmogų paverčia praktiškai bebaimiu, bet kokius sudėtingus iššūkius galinčiu įveikti žmogumi. Be dvasinės stiprybės, kuri žmogaus viduje formuojasi pamažu, per įvairias patirtis ir suvokimu, individas paprasčiausiai žlugtų, pasiduotų negandoms. Tačiau, kad ir kokios reikšmės būtų žmogaus dvasinė stiprybė, kad kaip ji apsaugotų žmogų nuo palūžimo, vis tik, gyvenimas pateikia išbandymų, kada yra iš tiesų yra išbandoma ši žmogaus dvasinė stiprybė. Dažniausiai tokios situacijos susijusios su labai nemaloniais ir nepalankiais gyvenimo momentais, kurie bando palaužti ne tik pavienius žmones, tačiau ir ištisas bendruomenes ar net tautas. Tokios situacijos dažnai įvardijamos kaip karai, okupacijos, tremtys. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje remiantis svariais argumentais, yra pasakojama, kaip žmogus dažniausiai stengiasi išbandyti žmogaus stiprybę bei kaip tokie gyvenimo išbandymai žmogaus dvasinei stiprybei baigiasi.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?