Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kaip žmogų paveikia praradimai? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Žmogus dažnai patiria įvairiausių išgyvenimų, kurie veikia jo gyvenimą. Neretai dėl jų žmogus džiaugiasi, nerimauja, o gal netgi abejoja ar liūdina. Tačiau, labiausiai žmogaus gyvenimą paveikia praradimai, jie žmogų verčia mąstyti visiškai kitaip, pradėti elgtis kitaip ir jausti visiškai kitokius jausmus nei prieš tai. Apie praradimų poveikį žmogui yra kalbama ir šioje kalboje. Joje remiamasi vienais žymiausių rašytojų bei jų neįkainojamais kūriniais, kuriuose atsispindi pagrindinių veikėjų išgyvenimai ir tam tikri bruožai, kurie padeda atsakyti į kalbos pagrindinį klausimą – kaip visgi žmogų veikia praradimai.

Ilgas aprašymas:

Praradimai – tai svarbi žmogaus gyvenimo sudedamoji dalis. Todėl praradimų žmogus gyvenime patiria išties nemažai ir kiekvienas tų praradimų vis svarbesnis ir vis labiau paveikus žmogui. Šie praradimai gali būti susiję su įvairiomis sferomis. Pavyzdžiui, žmogus gali prarasti darbą, prarasti namus, prarasti mylimuosius ir artimuosius. Žmogus gali prarasti viską. Todėl be abejonės, kad ir koks žmogus gyvenime būtų stiprus ir užsigrūdinęs, nori jis to ar ne, praradimai tikrai paveiks žmogų. Praradimų poveikis dažniausiai būna stiprus. Todėl praradimai dažniausiai žmogaus gyvenime yra laikomi gana liūdnu įvykiu. Niekam nepatinka ką nors prarasti gyvenime, kadangi tada žmogaus gyvenime atsiranda tam tikra tuštuma, liūdesys. Tačiau kiti praradimus geba priimti žvelgdami per kiek kitokią prizmę. Tokie žmonės žvelgia optimistiškai ir praradimus traktuoja, kaip perspektyvą naujiems atradimams. Tačiau kiekvieno žmogaus situacija yra individuali. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje buvo pasirinkta analizuoti žmogaus praradimus bei tai, kaip veikia ar gali veikti žmogų praradimai, sykiu papasakojant, kokia yra tikroji tokių praradimų reikšmė žmogaus gyvenime.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?