Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kalbėjimas apie antikos teatrus (Graikų teatras).  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Senovės graikų teatro ypatumai. Antikos teatras ir dramaturgai. Graikų teatro reikšmė antikos kultūroje. Senovės graikų teatras. Antikinis teatras. Senovės graikų teatras - šiuolaikinio teatro pradžia. Trumpas aprašymas: Šiame kalbėjime pagrindinis nagrinėjamas aspektas – Antikinis teatras. Kalba atskleidžia, kas šį teatrą darė ypatingu, kaip jis formavosi bei kokia jo reikšmė šiandien gyvuojančiam teatrui. Pasitelkiami esminiai aspektai nurodantys Antikinio teatro ištakas, pranašumą ir tuo metu puoselėtas idėjas teatre. Orientuojamasi tik į vieną teatrą, t.y. pirmąjį Antikinį teatrą, parodant jį kaip esminį pokyčių ir teatro pradžios revoliucionierių, plėtojusį tuometinių žmonių išsilavinimą ir kultūros lygį. Ilgas aprašymas: Antikos laikotarpis – tai tikriausiai vienas turtingiausių kultūriškai laikotarpių, kada prasidėjo absoliutus kultūros klestėjimas. Todėl ne vienas Antiką laiko pačiu svarbiausiu pasaulio laikotarpiu. Taigi nenuostabu, kad apie Antiką ir Antikoje vykusius vyksmus yra taip dažnai kalbama. Vienas iš Antikai būdingų aspektų – tai unikalieji Antikos teatrai. Antikos graikų teatras buvo vienas tokių pavyzdžių. Šaltiniuose dažnai pasakojama, kad graikų teatro konceptas visiškai priešingas šiuolaikiniam teatrui. Tad tai ir įrodo Antikos bei šių laikų atskirtį. Tačiau tai ir yra viena iš priežasčių, kodėl apie graikų teatrą norisi sužinoti kuo daugiau. Juk Graikų teatras, tai toks teatras, kokio niekada nematėme, o juk būtent nuo graikų teatro ir prasidėjo teatriniai vaidinimai, būtent tokia meninė kryptis. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis pačiais įvairiausiais šaltiniais, aprašančiais Antikos teatrus bei svarbiausia – graikų teatrą – aptariama, koks konceptas buvo priimtinas Antikos teatrams bei graikų teatrui. Taip pat aptariama, kokios įtakos turėjo toks graikų teatro susikūrimas ir kodėl apie graikų teatro ištakas turėtume žinoti informacijos net ir šiandien.

  Klasė: 10 klasė Kalbėjimo trukmė: 5 - 7 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!