Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂
Trumpas aprašymas:
Prancūzų rašytojas Bernaras de Fontenelis yra pasakęs: „Pats laisviausias žmogus yra tas, kuris gali būti laisvas net vergovėje.“. Tikrai būtų galima sakyti, kad jis yra neabejotinai teisus. Laisvė žmogui yra pati svarbiausia ir brangiausia. Tik ne visad visi suvokia, kad laisvė yra ne tik tada, kai tavęs niekas nevaržo. Laisvas gali būti net ir suvaržytas, būdamas laisvas gali išsipančioti iš suvaržymų skleisdamas laisvės idėjas, kurios galėtų įprasminti laisvo žmogaus laikyseną, apie kurią detaliai rašoma šioje kalboje.
Ilgas aprašymas:
Kiekvienas žmogus gimdamas įgauna laisvę – didžiausią ir svarbiausią savo gyvenimo duotybę. Tad kiekvienas žmogus turi savi prigimtinę laisvę. Tuomet žmogus būna laisvas. Tačiau, vis tik, prigimtinė žmogaus laisvė nereiškia, kad žmogus tą laisvę išlaiko visą savo gyvenimą. Žmogus laisvas tol, kol pats suvokia savo laisvumą ir nepriklausomumą nuo aplinkybių, žmonių ir kt. aspektų, kurie gali žmogų varžyti. Juolab, kad ir tam tikros sudėtingos gyvenimo situacijos lemia laisvės nykimą. Tačiau laisvam būti, reiškia tą laisvę išlaikyti bet kokiose gyvenimo situacijose bei atrasti tinkamą laikyseną laisvei išlaikyti. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje analizuojamas laisvas žmogus bei tai, kokia dažniausiai būna laisvo žmogaus laikysena bet kokiose gyvenimo situacijose. Kalbėjimo pavyzdys pateikia išsamų laisvų žmonių vertinimą, pateikiant tam tikrus procesus, kurie vyksta žmogaus gyvenime, taip veikiant laisvo žmogaus laikyseną. Toks kalbėjimo objektas atsako į pagrindinius klausimus, kaip kad ką reiškia būti laisvam žmogui, kaip yra pasiekiama laisvo žmogaus laikysena bei kuo apskritai buvimas laisvu yra svarbus tiek pačiam žmogui, tiek jį supančiai visuomenei.
Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.