Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kalbėjimas apie žmogų ir tėvynę. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Žmogus ir tėvynė yra du neatsiejami dalykai nuo pat seniausių laikų. Tiek žmogus negali be tėvynės, tiek tėvynė negali be žmogaus. Tad šioje kalboje pasirenkama analizuoti žmogaus ir tėvynės ryšį. Suprantama, kad jis stiprus, tačiau čia svarbiausia, kaip jis išreiškiamas, ką jis reiškia pačiam žmogui ir tėvynei. Reimiantis konkrečiais kūrinių pavyzdžiais analizuojamos situacijos parodo stipraus žmogaus ir tėvynės ryšio neįkainojamą svarbą.

Ilgas aprašymas:

Žmogus – tai savo tėvynės sudedamoji dalis. Taigi žmogų galima vadinti vienetu, kuris svarbus tėvynės atžvilgiu. Jeigu nebūtų tėvynės, nebūtų ir žmogaus. Tad ryšys tarp žmogaus ir tėvynės prasideda dar tik žmogui gimus. Būtent tada žmogus įgauna savo identitetą, kuris ir yra tėvynė, joje vyraujanti kalba, tradicijos ir kt. Tačiau toks tradicinis ryšys tarp žmogaus ir tėvynės, paremtas įgimtais dalykais, ne visada tikslingai atspindi žmogaus ir tėvynės tikrąjį ryšį. Logiškai mąstant, tėvynę ir žmogų, santykį tarp šių dviejų objektų galima interpretuoti įvairiai. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje pasirenkama analizuoti tai, koks ryšys tarp žmogaus ir tėvynės yra, kuo šis ryšys yra ypatingas bei kokiais žmogaus ir tėvynės santykis yra paremtas. Būtent šie aspektai kalbėjimo pavyzdyje yra analizuojami bei pateikiami remiantis literatūriniais kūriniais, juose atvaizduojamomis patirtimis, netgi tam tikrais istoriniais liudijimais, galinčiais padėti iš arčiau pažvelgti į tokius aptariamus objektus, kaip žmogus ir tėvynė bei netgi šių dviejų objektų tarpusavio sąveiką ir tos sąveikos reikšmingumą.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?