Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kodėl verta skaityti knygas? – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Kodėl verta skaityti knygas? Kodel verta skaityti knygas kalbejimas.

Trumpas aprašymas:

XIX a. anglų ir pasaulinės literatūros satyrikas Viljamas Meikpisas Tekerėjus yra pasakęs, jog knygos nuskaidrina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina jį tauriems siekiams, aštrina protą ir švelnina širdį. Remiantis būtent šia citata galima suvokti, kad knygos yra neatsiejama žmogaus tobulėjimo ir augimo priemonė. Tad šioje kalboje, argumentuotai yra išdėstomi svarbiausi aspektai patvirtinantys, kad knygų skaitymas yra išties naudingas.

Ilgas aprašymas:

Knygos – tai amžinąją išmintį talpinantys rašytiniai dokumentai ir liudijimai. Sykiu knygas galima vadinti ir reikšmingais išminties šaltiniais, mokymosi priemonėmis, kurios ugdo žmogų. Todėl daugelis žmonių net ir šiais ištobulintų technologijų laikais nepamiršta knygų. Tokie žmonės nors kartą per metus perskaito nors vieną knygą. Tačiau net ir toks knygų kiekis yra pakankamas žmogui. Kiti skaito daugiau knygų. Tačiau bet kokiu atveju visa tai apeliuoja į akivaizdų faktą – knygas skaityti verta. Tam knygų skaitymo vertingumui paaiškinti yra labai daug argumentų ir kiekvienas tų argumentų, nurodantis knygų reikšmingumą žmogui, yra vis vienas už kitą geresnis bei vis labiau įtikinamesnis. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje pagrindinis ir svarbiausias aspektas – knygos. Taigi kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai atsakoma į klausimą – kodėl verta skaityti knygas? Sykiu pabrėžiama, kodėl tie knygų skaitymo vertės faktoriai niekada nesensta ir visada yra paveikūs žmonėms. Tad, galima sakyti, šis kalbėjimo pavyzdys, analizuojantis skaitymo knygų vertę, gali padėti pažvelgti į knygas bei knygų skaitymą per visiškai kitokią prizmę.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?