Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Pasirinkite Jūs dominančią potemę ir atsisiųskite lietuvių kalbos mokomąjį kalbėjimą per 5 minutes! Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kokia žmogaus paskirtis ir vieta žemėje? Atsakykite į klausimą, remdamiesi lietuvių rašytojų kūryba. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

✅ Žmogaus paskirtis žemėje. Žmogaus paskirtis žemėje kalbėjimas. Kokia žmogaus paskirtis ir vieta žemėje?

Trumpas aprašymas:

Šioje kalboje daug šnekama apie žmogaus gyvenimo paskirtį ir vietą. Kitaip tariant tai beveik, kaip gyvenimo prasmė. Nagrinėjami kūriniai, kuriuose galima įžvelgti žmogaus gyvenimo prasmės, vietos bei paskirties užuomazgų. Iš to galima daryti išvadas ir atsakyti į pagrindinį klausimą, kokia visgi žmogaus paskirtis šioje žemėje.

Ilgas aprašymas:

Būti žmogumi – tai nėra vien tik gyventi ir funkcionuoti. Žmogaus gyvenimas yra kur kas sudėtingesnis, nei daugelis galvoja. Būtent todėl žmogus jau nuo pat mažens pradeda savo gyvenimo kelionę, kuri, kaip žinia, veda link gyvenimo prasmės, suvokimo apie esminius pasaulyje vykstančius procesus bei jų reikšmes. Tad šalia viso to galima įterpti ir žmogaus paskirtį bei vietą žemėje. Dažnas žmogus yra pakankamai pasimetęs gyvenime. Žmogui iš pradžių sunku suprasti, kokiu keliu jis turėtų eiti, kokia turėtų būti jo gyvenimo paskirtis, įprasminanti žmogaus vietą žemėje. Tačiau palaipsniui žmogus pradeda suprasti šiuos aspektus. Pamažu gyvendamas, pažindamas ir augdamas žmogus ne visada, tačiau dažniausiai atranda savo paskirtį bei vietą žemėje. Dažnai apie žmogų ir jo paskirtį bei vietą žemėje yra rašoma ir įvairiuose lietuvių literatūros kūriniuose. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, pateikiant konkrečius variantus, kokia yra žmogaus paskirtis bei vieta žemėje, remiamasi lietuvių literatūros rašytojų kūryba bei joje atsiskleidžiančiais atvejais.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?