Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Biologijos konspektas pasiruošimui prieš egzaminą + testai

konspekto nuotrauka

Biologija – tai itin išsamus ir vertingas dalykas, kurio mokantis galima sužinoti apie gyvąją gamtą bei jos dėsnius. Todėl biologija yra labai sudėtingas mokslas, kuriam pasiruošti reikalinga labai daug informacijos. Tačiau ką daryti, jeigu ruošiantis biologijos brandos egzaminui a kitam biologijos atsiskaitymui informacijos yra per daug, o šaltiniai ilgi bei varginantys skaityti?

Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems kuo efektyviau pasiruošti biologijos egzaminui bei kitiems biologijos atsiskaitymams! Tai išsamus, kruopščiai surinktas bei struktūrizuotai pateiktas biologijos dalyko konspektų rinkinys.

Būtent šiame konspekte nerasite ilgų tekstų, išvedinėjimų apie biologijos procesus. Konspekte rasite tik svarbiausią, punktais išskirstytą aktualiausią informaciją, kurią galėsite pritaikyti ne tik biologijos brandos egzamino metu, tačiau ir kitiems svarbiems biologijos dalyko atsiskaitymams.

Tad šiame biologijos konspektų rinkinyje rasite tiek pamatinę informaciją apie įvairius biologinius terminus, ląstelių sandarą, ciklą, tačiau ir apie kur kas sudėtingesnius biologinius procesus, kaip organizmų požymių paveldėjimą ir genų technologiją, medžiagų apykaitą ir pernašą, žmogaus organizmo veiklą, evoliuciją ir ekologiją ir daug kitos svarbios informacijos reikalingos biologijos egzaminui, bei pamokoms.

Biologijos konspektas

Biologijos konspektai pateikti glaustai, tačiau išsamiai leis pagilinti žinias geriau suprantantiems biologiją bei leis sužinoti daugiau tiems, kuriems informacijos apie biologiją trūksta labiau.

Šis struktūrizuotai pateiktas bei ypatingai lengvai suprantamas konspektas padės suvokti biologijos dalyką.

Taip pat, kartu su šiuo konspektų rinkiniu gausite prieigą prie biologijos testų , kurie leis patikrinti Jūsų, moksleiviai, žinias, užtikrinant, kad gautumėte tik aukščiausius įvertinimus!

Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?