Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Istorijos konspektas pasiruošimui prieš egzaminą + testai

konspekto nuotrauka

Istorija – tai ko gero pats plačiausias, daugiausiai informacijos aprėpiantis dalykas mokykloje, kuriam pasiruošti trunka išties nemažai laiko. Vieniems tai sekasi daryti lengviau, kitiems – kiek sunkiau. Tačiau bet kokiu atveju, kiekvienam mokantis, yra reikalingi konspektai.

Šiuo atveju paruošėme idealų variantą – išsamius ir struktūrizuotai paruoštus istorijos konspektus, kurie padės pagilinti žinias gerai besimokantiems ir išmokti visą reikalingą informaciją mažiau žinantiems apie istoriją mokiniams.

Šie konspektai yra puikus variantas besimokant, nes juose nėra istorijos konspektams būdingų ilgų tekstų. Visa informacija pateikiama glaustai, tačiau be jokios abejonės – išsamiai. Todėl nuo šiol istorijos dalyko atsiskaitymams ar brandos egzaminui galėsite pasiruošti kur kas lengviau.

Šiuose istorijos konspektuose, rasite: svarbiausias istorines datas, išsamius  reikšmingiausių istorinių asmenybių aprašymus, detalią informaciją apie kiekvieną istorinę epochą ir jos svarbiausias sąvokas, įvykius pasaulyje, bei Lietuvoje.

Žinoma, konspektuose rasite visą pagal istorijos mokymosi programą reikalingą, itin nuosekliai surinktą informaciją apie Lietuvos istoriją. Nuo senųjų laikų, kada Lietuvoje veikė tokios iškilios asmenybės, kaip Vytautas Didysis, Karalius Mindaugas ir kt., vyko Liublino unija, formavosi ATR (Abiejų Tautų Respublika) iki naujausių laikų, kada prasidėjo Pirmasis bei Antrasis pasauliniai karai, Šaltasis karas, sovietmetis bei žinoma, demokratijos laikotarpis.

Istorijos konspektas

Su šiuo istorijos konspektu jūs taip pat galėsite spręsti ir pagal konspektus paruoštus testus, kurie leis pasitikrinti savo istorijos žinias.

Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?