Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Praktiniai šimtukininkų patarimai. Kaip efektyviai pasiruošti egzaminams?   10 (2 atsiliepimai)

Gaukite šį konspektą vos per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis);
 • Galimus egzaminavimo klausimus;
 • Kitą mokymosi medžiagą.
 • Plačiau apie šį konspektą

  Baigiamieji egzaminai mokykloje – tai kone pats svarbiausias kiekvieno mokinio gyvenimo įvykis, lydintis mokinį į visiškai kitą, kol kas dar nepažintą ir viliojantį, aukštesnį gyvenimo etapą. Baigiamieji egzaminai yra tarsi vartai, arba leisiantis mokiniui keliauti toliau, arba užveriantys kelią į perspektyvas bei galimybes mokslo įgavimo srityje. Taigi nenuostabu, kodėl kiekvienam egzaminai yra tokie svarbūs bei reikšmingi.

  Dažniausiai mokiniai paskutiniaisiais metais baigiamiesiems egzaminams ruošiasi labai intensyviai, tačiau dėl to dažniausiai labai pergyvena ir jaučia itin didelį stresą. Tai kyla iš spaudimo, noro geriau pasiruošti egzaminams, juos kuo geriau išlaikyti. Tad kad ir kaip bebūtų, vieni mokiniai dėl tokių sau susidarytų sąlygų egzaminus išlaiko prastesniais balais, kiti – geresniais. Juk egzaminų rezultatai daugiausiai priklauso nuo paties mokinio, kuris laiko baigiamuosius egzaminus. Na, o netinkami metodai mokytis, gali užkirsti kelią gerų rezultatų gavimui. Todėl dažniausiai susidurdami su baigiamųjų egzaminų specifika, principais ir kt., prieš egzaminus ne vienas mokinys ieško įkvėpimo ir pagalbos vyresnių mokinių patirtyje, kuri gali nuraminti ir paruošti mokinį baigiamiesiems egzaminams emociškai, leisti suvokti esminius žingsnius prieš baigiamuosius egzaminus ir mokymosi, ir pasiruošimo atžvilgiu.

  Tad šis leidinys – tai „šimtukininkų“ rinktinių patarimų rinkinys dar tik laikysiantiems egzaminus. Leidinyje pateikiami išsamūs interviu su šimtukus gavusiais mokiniais apie išlaikytus baigiamuosius egzaminus, apie didžiausias baimes, pasirinkimus bei metodus pasiruošti baigiamiesiems egzaminams kaip įmanoma efektyviau. Leidinyje pateikiama informacija gali padėti suprasti, kokių principų laikėsi šimtukus baigiamuosiuose egzaminuose gavę mokiniai bei kokia tų principų yra svarba norint baigiamuosiuose egzaminuose pasirodyti kuo geriau.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!