Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Praktiniai šimtukininkų patarimai. Kaip efektyviai pasiruošti egzaminams?

konspekto nuotrauka

Baigiamieji egzaminai mokykloje – tai kone pats svarbiausias kiekvieno mokinio gyvenimo įvykis, lydintis mokinį į visiškai kitą, kol kas dar nepažintą ir viliojantį, aukštesnį gyvenimo etapą. Baigiamieji egzaminai yra tarsi vartai, arba leisiantis mokiniui keliauti toliau, arba užveriantys kelią į perspektyvas bei galimybes mokslo įgavimo srityje. Taigi nenuostabu, kodėl kiekvienam egzaminai yra tokie svarbūs bei reikšmingi.

Dažniausiai mokiniai paskutiniaisiais metais baigiamiesiems egzaminams ruošiasi labai intensyviai, tačiau dėl to dažniausiai labai pergyvena ir jaučia itin didelį stresą. Tai kyla iš spaudimo, noro geriau pasiruošti egzaminams, juos kuo geriau išlaikyti. Tad kad ir kaip bebūtų, vieni mokiniai dėl tokių sau susidarytų sąlygų egzaminus išlaiko prastesniais balais, kiti – geresniais. Juk egzaminų rezultatai daugiausiai priklauso nuo paties mokinio, kuris laiko baigiamuosius egzaminus. Na, o netinkami metodai mokytis, gali užkirsti kelią gerų rezultatų gavimui. Todėl dažniausiai susidurdami su baigiamųjų egzaminų specifika, principais ir kt., prieš egzaminus ne vienas mokinys ieško įkvėpimo ir pagalbos vyresnių mokinių patirtyje, kuri gali nuraminti ir paruošti mokinį baigiamiesiems egzaminams emociškai, leisti suvokti esminius žingsnius prieš baigiamuosius egzaminus ir mokymosi, ir pasiruošimo atžvilgiu.

Tad šis leidinys – tai „šimtukininkų“ rinktinių patarimų rinkinys dar tik laikysiantiems egzaminus. Leidinyje pateikiami išsamūs interviu su šimtukus gavusiais mokiniais apie išlaikytus baigiamuosius egzaminus, apie didžiausias baimes, pasirinkimus bei metodus pasiruošti baigiamiesiems egzaminams kaip įmanoma efektyviau. Leidinyje pateikiama informacija gali padėti suprasti, kokių principų laikėsi šimtukus baigiamuosiuose egzaminuose gavę mokiniai bei kokia tų principų yra svarba norint baigiamuosiuose egzaminuose pasirodyti kuo geriau.

Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?