Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Viešojo kalbėjimo baimė: DIDELĖ, bet ne tokia ir baisi…

konspekto nuotrauka

Visi turime baimių. Dažniausiai jas sugebame užmaskuoti ar netgi su jomis susigyventi. Tačiau šiais laikais daugeliui didžiausia, neužmaskuojama ir labiausiai sudėtinga sutramdyti baimė yra ta, su kuria tenka dažniausiai susidurti. Tai viešasis kalbėjimas.

Įdomu tai, kad daugelis net nesusimąsto, bet su juo susiduriame kasdien. Mes viešai kalbame bendraudami su draugais, kolegomis, bendramoksliais ir net su nepažįstamaisiais. Tačiau sąmoningai nevadindami to viešuoju kalbėjimu, jaučiamės geriau. Taigi kodėl kai užsimename apie didįjį viešąjį kalbėjimą – savo minčių dėstymą prieš didesnę auditoriją – netikėtai pradedame bijoti, rankos ima prakaituoti, jaučiamės pasimetę bei tiesiogine to žodžio prasme praryjame liežuvį? Ar keičiantis auditorijos kiekiui ir aplinkai prarandame gebėjimą reikšti mintis? Visiškai ne. 

Žinome, kad jūs į pastarąjį klausimą taip pat atsakėte neigiamai, tačiau viduje tebebijote, kad viešojo kalbėjimo baimė ir galimi neplanuoti trukdžiai viešojo kalbėjimo metu jus pavers pačiu nesėkmingiausiu oratoriumi istorijoje. Taigi turite kelias išeitis. Pirmoji – sėdėti sudėjus rankas, gailėtis savęs dėl neįgimto talento būti oratoriumi ir toliau stebėti kitus kalbėtojus gėrintis jais. Antra – galite nugalėti baimę, lavinti savo gebėjimus, tapti vienu kalbėtojų ir sulaukti aplinkinių susižavėjimo jumis. Jeigu svajojate apie antrąjį variantą, jūsų viešojo kalbėjimo baimę numalšins ir suvokimą apie viešojo kalbėjimo paslaptis padės pagilinti elektroninė knyga „Viešojo kalbėjimo baimė: didelė, bet ne tokia ir baisi“. Joje rasite patarimų, kaip atpažinti savo viešojo kalbėjimo baimę, kaip ją įveikti bei kaip tapti sėkmingu kalbėtoju.

Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?