Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Lietuvių kalbą išsaugoti svarbu, nes ji padeda lietuvių tautai išlikti. Argumentuodami patvirtinkite arba paneikite šią mintį. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Lietuvių kalbos išsaugojimo problema.

Trumpas aprašymas:

Pasirinktoje kalboje, kurios tema „Lietuvių kalbą išsaugoti svarbu, nes ji padeda lietuvių tautai išlikti“, yra pritariama temos teiginiui. Visos kalbos metu yra argumentuojama, kodėl kalbos puoselėjimas ir saugojimas padės lietuvių tautai išlikti. Taip pat yra keliamos problemos ir aptariami jų sprendimo būdai, kurie gali padėti išsaugoti savo gimtąją kalbą. Kalboje remiamasi istoriniais, socialiniais ir literatūriniais pavyzdžiais lietuvių kalbos išsaugojimo tematika. Apibendrinant dar kartą užakcentuojama, kodėl lietuvių kalbos saugojimas yra svarbus.

Ilgas aprašymas:

Lietuvių tauta – tai stipri, nuo seno kovojanti ir su įvairiausiais iššūkiais susidurianti tauta, kurios vertinimas yra ypač aukštas. Tad lietuvių tauta yra ypatinga, turinti savo identitetą, kultūrą bei tradicijas. Todėl lietuvių tautos negalima nuvertinti. Nuo seno lietuvių tautai teko iškęsti daug ką, kad šiandien galėtų gyventi ramiai bei užtikrintai. Tačiau nepaisant to, lietuvių tautai, nors ir ne pernelyg akivaizdžiai, vis vien kyla pavojų. Vieni jų yra susiję su lietuvių kalba ir nuolatiniu bandymu lietuvių kalbą iš žmonių atimti per vis populiarėjantį kosmopolitizmą, tautų asimiliaciją ir kt. aspektus. Taigi lietuvių kalba net ir šiandien atsiduria ant labai plonos ribos, lemtingo slenksčio. Todėl lietuvių kalbą išsaugoti yra svarbu ir netgi būtina, nes būtent ji padeda lietuvių tautai ir toliau augti, vystytis bei svarbiausia – išlikti. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis svariais argumentais bei įvairiais lietuvių literatūros kūriniais, aptariama ši mintis, teigianti lietuvių kalbos svarbą žmonėms, padedant tautai išlikti.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 1 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?