Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Meilė tėvynei lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

✅ Meilė tėvynei lietuvių literatūroje. Tėvynės meilės tema.

Trumpas aprašymas:

Kalboje šnekama apie vieną populiariausių temų lietuvių literatūroje – meilę tėvynei. Tai vienas svarbiausių dalykų. Būtent tam pasirinkti svarbiausi, geriausiai meilę tėvynei savo kūryboje išreiškę rašytojai. Analizuojami jų kūriniai ir išreiškiamas požiūris, meilė tėvynei bei kiti tarpusavyje susiję aspektai, galintis padėti padaryti išvadą apie meilės vaizdavimą lietuvių literatūroje.

Ilgas aprašymas:

Tėvynė – tai svarbiausia kiekvieno žmogaus gyvenimo vertybė. Taip yra todėl, kad tėvynę įgauna kiekvienas žmogus vos tik gimdamas. Tuomet prasideda labai stiprus, dažniausiai neišskiriamas ryšys tarp žmogaus ir tėvynės. Tad žmogus suvokiantis savo tėvynės svarbą gyvenime, dėl tėvynės dirbdamas ir aukodamas jai save, dažnai teigia mylintis savo tėvynę. Meilė tėvynei – tai aukščiausia jausmo išraiška brangiems objektams. Juk meilę galima jausti daug kam – šeimai, darbui. Tačiau niekas nepakeis meilės tėvynei. Meilė tėvynei yra vienintelė ir dažniausiai ši meilė nebūna nelaiminga. Meilės tėvynei nelaimingumą nebent gali lemti nenusisekusi kova dėl tėvynės gerovės. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, meilė tėvynei visada išlieka viena ir vienintelė. Būtent todėl apie meilę tėvynei taip dažnai yra kalbama lietuvių literatūroje. Meilės tėvynei atspindžiai yra regimi per ypač subtilius tėvynę aprašančius tekstus, mintis apie tėvynę ir kt. panašius aspektus. Būtent todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūros kūriniais, pasakojama, kaip atsiskleidžia meilė tėvynei lietuvių literatūroje, sykiu aptariant, kuo ši meilė jaučiama tėvynei yra ypatinga.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?