Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Meilės tema Lietuvos literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Meilės tema Lietuvos literatūroje yra neišsemiama. Tai vertybė, kurią greičiausiai rasime visuose lietuvių kūriniuose. Šioje kalboje bus remiamasi trimis žymiais lietuvių autoriais bei jų garsiais kūriniais. Visuose kūriniuose kalbama apie meilę tarp vyro ir moters, todėl šioje kalboje bus argumentuotai paaiškinta, kokią reikšmę meilė turi pagrindiniams kūrinių veikėjams. Remiantis konkrečiais kūrinių epizodais, bus paaiškinta, kaip rašytojai atskleidžia meilės temą savo kūriniuose ir kodėl būtent meilė yra amžinoji vertybė, apie kurią tiek daug kalbame.

Ilgas aprašymas:

Tikriausiai nėra nei vieno žmogaus, kuris niekada gyvenime nejautė meilės. Kiekvienas meilę yra jautęs noras kartą, todėl žino, kad meilė – tai gana sudėtingas, tačiau sykiu ypatingas jausmas. Būtent todėl į meilę taip dažnai yra kreipiamas žmonių dėmesys, o kiekvienas žmogaus atliekamas gyvenime procesas taip pat dažnai būna susijęs su meile ar bent menkiausia jos pajauta, iš kurios gimsta noras gyventi ir veikti. Svarbu paminėti ir tai, kad dėl meilės svarbos žmogaus gyvenime, neretai apie meilę renkamasi kalbėti ir Lietuvos literatūroje. Būtent joje ypač dažnai, per ypatingus lietuvių literatūros veikėjų išgyvenimus, patirtis ir kt. atsiskleidžia meilės tema. Kadangi tokių literatūros kūrinių nemažai, galima sakyti, kad meilės temą lietuvių literatūriniuose kūriniuose kiekvienas rašytojas renkasi pavaizduoti kuo ypatingiau ir naujau. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūriniais kūriniais, argumentuotai pateikiama, kokiais principais bei motyvais Lietuvos literatūroje galima atskleisti meilės temą, kaip ši meilės tema yra matoma lietuvių literatūroje, sykiu pabrėžiant, kuo ši meilės tema yra ypatinga.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 1 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?