Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Mitų herojai ir jų žygių prasmė. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

✅Mitų herojai ir jų žygių prasmė.

Trumpas aprašymas:

Šioje kalboje ypač daug dėmesio skiriama Antikiniams mitams ir jų herojams. Gilinantis į pasirinktų herojų mitus analizuojami jų žygdarbiai ir aiškinamasi šių žygdarbių prasmė. Aptariama kuo šie žygdarbiai yra naudingi tiek aplinkiams, tiek patiems mitų herojams, kurių žygdarbiai yra prasmingi. Kalbant apie žygdarbių prasmę, taip pat keliami klausimai apie prasmės žygdarbiuose ieškojimą, analizuojama ką tenka daryti herojams, kaip tai lemia jų pačių ir aplinkinių žmonių gyvenimus.Taip pat, norime visus pradžiuginti, nes nuo šių metų, visi mūsų parašyti kalbėjimai yra patikrinami redaktoriaus.

Ilgas aprašymas:

Mitai – tai senieji tautosakos kūriniai. Taigi mitą sykiu galima interpretuoti kaip senąjį pasakojimą, apie to meto garsiausius herojus, dievus bei įvairias mitines būtybes. Vis tik, žvelgiant į mitų įvairovę, daugiausiai yra pastebima, kad mitai dažniausiai pasakoja apie herojus. Mituose herojai visada būna ypatingi žmonės arba pusdieviai, kurie turi ypatingų galių, savybių ir svarbiausia – tikslų. Būtent todėl mituose herojų galima atpažinti iš šių aspektų. Jie nurodo, koks yra mito herojus, koks yra herojaus reikšmingumas pasakojimo kontekste. Taip pat svarbu yra tai, kad beveik kiekviename mite atvaizduojami herojai atlieka svarbius savo gyvenimo žygius. Tie žygiai reprezentuoja herojų drąsą, narsą bei vertybes. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis pačiais įvairiausiais mitais, yra argumentuotai kalbama apie mitų herojus bei kokia yra mitų herojų žygių prasmė. Kalbėjimo pavyzdys argumentuotai atskleidžia kiekvieno mitų herojaus charakteristiką, esminius bruožus ir kt., kurie leidžia iš arčiau pažvelgti į mitų herojų, kaip ypatingą bei reikšmingą asmenybę.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?