Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Mitų herojai ir jų žygių prasmė.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Mitų herojai ir jų žygių prasmė. Trumpas aprašymas: Šioje kalboje ypač daug dėmesio skiriama Antikiniams mitams ir jų herojams. Gilinantis į pasirinktų herojų mitus analizuojami jų žygdarbiai ir aiškinamasi šių žygdarbių prasmė. Aptariama kuo šie žygdarbiai yra naudingi tiek aplinkiams, tiek patiems mitų herojams, kurių žygdarbiai yra prasmingi. Kalbant apie žygdarbių prasmę, taip pat keliami klausimai apie prasmės žygdarbiuose ieškojimą, analizuojama ką tenka daryti herojams, kaip tai lemia jų pačių ir aplinkinių žmonių gyvenimus.Taip pat, norime visus pradžiuginti, nes nuo šių metų, visi mūsų parašyti kalbėjimai yra patikrinami redaktoriaus. Ilgas aprašymas: Mitai – tai senieji tautosakos kūriniai. Taigi mitą sykiu galima interpretuoti kaip senąjį pasakojimą, apie to meto garsiausius herojus, dievus bei įvairias mitines būtybes. Vis tik, žvelgiant į mitų įvairovę, daugiausiai yra pastebima, kad mitai dažniausiai pasakoja apie herojus. Mituose herojai visada būna ypatingi žmonės arba pusdieviai, kurie turi ypatingų galių, savybių ir svarbiausia – tikslų. Būtent todėl mituose herojų galima atpažinti iš šių aspektų. Jie nurodo, koks yra mito herojus, koks yra herojaus reikšmingumas pasakojimo kontekste. Taip pat svarbu yra tai, kad beveik kiekviename mite atvaizduojami herojai atlieka svarbius savo gyvenimo žygius. Tie žygiai reprezentuoja herojų drąsą, narsą bei vertybes. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis pačiais įvairiausiais mitais, yra argumentuotai kalbama apie mitų herojus bei kokia yra mitų herojų žygių prasmė. Kalbėjimo pavyzdys argumentuotai atskleidžia kiekvieno mitų herojaus charakteristiką, esminius bruožus ir kt., kurie leidžia iš arčiau pažvelgti į mitų herojų, kaip ypatingą bei reikšmingą asmenybę.

  Klasė: 10 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 5 - 7 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!