Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Motinystės tema lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Motina/ motinystė lietuvių literatūroje.

Trumpas aprašymas:

Visais laikais buvo mokoma, kad šeima ir artimieji yra labai svarbūs kiekvieno žmogaus gyvenime. Be šeimos asmuo jaučiasi kaip be namų, neturi pamatų, ant kurių galėtų statyti ir kurti savo gyvenimą. Šeimos ir jų modeliai labai skiriasi, ne visi jie veikia ir yra prasmingi. Gera ir pavyzdinga artimiausia aplinka yra ta, kurioje vaikas jaučiasi saugus, mylimas, neužgožiamas, skatinamas tobulėti ir ugdomas. Deja, ne visi tėvai yra pavyzdingi auklėtojai ir gyvenimo mokytojai, kai kuriems reikia pagalbos, nors dažnai to nepripažįsta ir jos nepriima. Tad kokia yra ideali šeima?

Ilgas aprašymas:

Būti motina – tai labai sudėtingas, tačiau gyvenime tikrai reikšmingas ir ypatingas procesas. Juk motinystė suteikia moteriai džiaugsmą suteikti kitam gyvybę ir ja rūpintis bei puoselėti visą likusį savo gyvenimą. Būtent todėl motinystei priklauso ne tik džiaugsmai, tačiau ir dideli iššūkiai ar net vargai. Nepaisant to, motinystę daugelis moterų laiko pačiu svarbiausiu moters gyvenimo procesu. Todėl nenuostabu, kad motinystę daugelis įvardija, kaip moters gyvenimo prasmę. Taip pat, svarbu paminėti tai, jog apie motinystės džiaugsmus ir vargus neretai kalbama ir lietuvių literatūros kūriniuose. Lietuvių literatūroje taip susikuria unikali tema – tai motinystės tema. Motinystės temai, akivaizdu, jog priklauso esminiai pasakojimai apie motinas, jų išgyvenimus, patirtis, džiaugsmus ir vargus. Tačiau motinystės tema, vis tik, yra kur kas platesnė, galima pagrįsti kur kas išsamesniais žodžiais. Tad būtent dėl šios priežasties, šiame kalbėjimo pavyzdyje, argumentuotai yra aptariama, kokiais principais bei motyvais atsiskleidžia motinystės tema lietuvių literatūros kūriniuose, sykiu aptariant, kuo motinystė tokia svarbi bei reikšminga.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 1 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?