Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Motinystės tema lietuvių literatūroje. (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Motina/ motinystė lietuvių literatūroje. Trumpas aprašymas: Visais laikais buvo mokoma, kad šeima ir artimieji yra labai svarbūs kiekvieno žmogaus gyvenime. Be šeimos asmuo jaučiasi kaip be namų, neturi pamatų, ant kurių galėtų statyti ir kurti savo gyvenimą. Šeimos ir jų modeliai labai skiriasi, ne visi jie veikia ir yra prasmingi. Gera ir pavyzdinga artimiausia aplinka yra ta, kurioje vaikas jaučiasi saugus, mylimas, neužgožiamas, skatinamas tobulėti ir ugdomas. Deja, ne visi tėvai yra pavyzdingi auklėtojai ir gyvenimo mokytojai, kai kuriems reikia pagalbos, nors dažnai to nepripažįsta ir jos nepriima. Tad kokia yra ideali šeima? Ilgas aprašymas: Būti motina – tai labai sudėtingas, tačiau gyvenime tikrai reikšmingas ir ypatingas procesas. Juk motinystė suteikia moteriai džiaugsmą suteikti kitam gyvybę ir ja rūpintis bei puoselėti visą likusį savo gyvenimą. Būtent todėl motinystei priklauso ne tik džiaugsmai, tačiau ir dideli iššūkiai ar net vargai. Nepaisant to, motinystę daugelis moterų laiko pačiu svarbiausiu moters gyvenimo procesu. Todėl nenuostabu, kad motinystę daugelis įvardija, kaip moters gyvenimo prasmę. Taip pat, svarbu paminėti tai, jog apie motinystės džiaugsmus ir vargus neretai kalbama ir lietuvių literatūros kūriniuose. Lietuvių literatūroje taip susikuria unikali tema – tai motinystės tema. Motinystės temai, akivaizdu, jog priklauso esminiai pasakojimai apie motinas, jų išgyvenimus, patirtis, džiaugsmus ir vargus. Tačiau motinystės tema, vis tik, yra kur kas platesnė, galima pagrįsti kur kas išsamesniais žodžiais. Tad būtent dėl šios priežasties, šiame kalbėjimo pavyzdyje, argumentuotai yra aptariama, kokiais principais bei motyvais atsiskleidžia motinystės tema lietuvių literatūros kūriniuose, sykiu aptariant, kuo motinystė tokia svarbi bei reikšminga.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!