Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

KOKYBĖS GARANTAS – visi kalbėjimai nuo šiol bus tikrinami Redaktoriaus!

nuotrauka

 

 

Sveiki, moksleiviai ir abiturientai!

Jau 8 metus stengiamės, kad mūsų suteikiama pagalba, ruošiantis atsiskaitymams būtų kuo kokybiškesnė ir naudingesnė. Mūsų komanda sudaro didelę patirtį turintys rašytojai, kurie stengiasi pateikti kuo geresnius kalbėjimų pavyzdžius Jums. Kiekvienais metais gauname daug teigiamų atsiliepimų apie mūsų paslaugas, todėl jaučiame pareigą ir toliau gerinti mūsų darbų kokybę.

Norime pranešti, kad mūsų darbai (Potemes.lt ir KalbejimoTemos.lt) yra tikrinami papildomai, profesionalių redaktorių, kurie pasirūpins, kad neliktų tų klaidų, kurios retais atvejais prasprūsdavo pro mūsų akis. Ši paslauga papildomai Jums nekainuos, todėl galėsite jaustis dar ramiau!

Kiekvienas darbas, kuris bus patikrintas mūsų redaktorių, turės specialų ženklą – Patikrinta Redaktoriaus, todėl lengvai tokias kalbas atpažinsite.

Linkime, kad visus egzaminus išlaikytumėte aukščiausiais įvertinimais!

Iki pasimatymo,
Potemes.lt – Mes siekiame geriausio!

Rinkitės potemes iš šių sąrašų:

12 klasės (VBE) 2019 metų kalbėjimo potemių sąrašas (Spauskite čia)

10 klasės (PUPP) 2019 metų kalbėjimo potemių sąrašas (Spauskite čia)

Pasidalinkite šia žinia su Jūsų klasės draugais!

 

Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?