Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Skaudūs išgyvenimai lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  ✅ Skaudūs išbandymai XX a. literatūroje. Skaudūs išgyvenimai lietuvių literatūroje. Skaudūs išgyvenimai kalbėjimas. Trumpas aprašymas: Šioje kalboje atskleidžiami patys skaudžiausi lietuvių išgyvenimai, atskleidžiami lietuvių literatūroje. Remiantis tuomet įvairias negandas patyrusių rašytojų kūryba, jų išgyvenimais ir jų pačių biografija, analizuojama skaudžių išgyvenimų prasmė ir svarba žmogui. Gilinamasi į žmogaus jausmus, aprašytus išgyvenimus. Būtent tai leidžia atskleisti kalbos pagrindinę mintį ir temą. Ilgas aprašymas: Lietuvių tauta – tai skaudžių išgyvenimų paženklinta tauta. Jau nuo seno lietuviai susidūrė su įvairiausiomis negandomis. Šios negandos veikė žmonių gyvenimus ir vertė žmones išgyventi pačius įvairiausius jausmus, kurie yra susiję su kančia, liūdesiu ir kt. panašiais potyriais. Šios negandos ir išgyvenimai buvo labai stiprūs. Tačiau kad ir kokius skaudžius išgyvenimus teko išgyventi, daugelis jų taurino žmonių sielas ir gyvenseną. Skaudžių išgyvenimų specifika daugiausiai būna susijusi su tauta, jos gyvavimo peripetijomis. Tačiau sykiu šie skaudūs išgyvenimai gali būti susiję ir su asmeninėmis problemomis, kurios ne ką mažiau slegia žmones. Tačiau be skaudžių išgyvenimų žmonės negalėtų suvokti tikrosios laimės prasmės ir gyvenimo prasmės. Na, o kadangi šie išgyvenimai suteikia prasmės, jie labai dažnai yra aprašomi lietuvių literatūros kūriniuose. Būtent juose pateikiama visa skaudžių išgyvenimų specifika, kuri leidžia geriau suvokti, kas yra skaudūs išgyvenimai ir kokie jie būtent buvo. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariama, kokius skaudžius išgyvenimus aprašo lietuvių literatūros kūriniai bei kokios reikšmės jie turi.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!