Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Skaudūs išgyvenimai lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

✅ Skaudūs išbandymai XX a. literatūroje. Skaudūs išgyvenimai lietuvių literatūroje. Skaudūs išgyvenimai kalbėjimas.

Trumpas aprašymas:

Šioje kalboje atskleidžiami patys skaudžiausi lietuvių išgyvenimai, atskleidžiami lietuvių literatūroje. Remiantis tuomet įvairias negandas patyrusių rašytojų kūryba, jų išgyvenimais ir jų pačių biografija, analizuojama skaudžių išgyvenimų prasmė ir svarba žmogui. Gilinamasi į žmogaus jausmus, aprašytus išgyvenimus. Būtent tai leidžia atskleisti kalbos pagrindinę mintį ir temą.

Ilgas aprašymas:

Lietuvių tauta – tai skaudžių išgyvenimų paženklinta tauta. Jau nuo seno lietuviai susidūrė su įvairiausiomis negandomis. Šios negandos veikė žmonių gyvenimus ir vertė žmones išgyventi pačius įvairiausius jausmus, kurie yra susiję su kančia, liūdesiu ir kt. panašiais potyriais. Šios negandos ir išgyvenimai buvo labai stiprūs. Tačiau kad ir kokius skaudžius išgyvenimus teko išgyventi, daugelis jų taurino žmonių sielas ir gyvenseną. Skaudžių išgyvenimų specifika daugiausiai būna susijusi su tauta, jos gyvavimo peripetijomis. Tačiau sykiu šie skaudūs išgyvenimai gali būti susiję ir su asmeninėmis problemomis, kurios ne ką mažiau slegia žmones. Tačiau be skaudžių išgyvenimų žmonės negalėtų suvokti tikrosios laimės prasmės ir gyvenimo prasmės. Na, o kadangi šie išgyvenimai suteikia prasmės, jie labai dažnai yra aprašomi lietuvių literatūros kūriniuose. Būtent juose pateikiama visa skaudžių išgyvenimų specifika, kuri leidžia geriau suvokti, kas yra skaudūs išgyvenimai ir kokie jie būtent buvo. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariama, kokius skaudžius išgyvenimus aprašo lietuvių literatūros kūriniai bei kokios reikšmės jie turi.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 1 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?