Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Tėvų ir vaikų santykiai lietuvių literatūroje. (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  ✅ Tėvų ir vaikų santykių tema. Tėvų ir vaikų santykių kalbėjimas. Tėvų ir vaikų santykiai literatūroje. Tevu ir vaiku santykiai rasinys. Trumpas aprašymas: Šeima ir santykiai tarp šeimos narių yra vienas didžiausių vertybių kiekvienam žmogui. Literatūroje yra gausu šeimos paveikslų, jų aprašymų, todėl šioje kalboje aptariami ryškiausi šeimų paveikslai, atsiskleidę knygose. Remiamasi kūriniais, kurių tėvų ir vaikų santykių modelis yra kiek neįprastas ir netradicinis tradicinėms lietuvių šeimoms. Analizuojami tėvų charakteriai, vaikų charakteriai, aptariama kokios įtakos tai turi jų santykiams. Taip pat remiantis pasirinktais lietuvių literatūros kūriniais daromos išvados, kuriose atsiskleidžia argumentuotas tėvų ir vaikų santykių paveikslas. Ilgas aprašymas: Tėvų ir vaikų santykiai – tai vieni dažniausiai aptariamų santykių. Taip tikriausiai yra todėl, kad tėvai ir vaikai – tai kiekvienam familiarus vaidmuo. Mes anksčiau buvę vaikais, turėjome ir netgi tebeturime ryšį su savo tėvais. Užaugę vaikai patys tampa tėvais. Todėl toks tėvų ir vaikų vaidmuo yra aktualus kiekvienam. Taigi nenuostabu, kad visi apie tėvų ir vaikų santykius šneka bei juos analizuoja. Dažnai tėvams ir vaikams priklausantys santykiai yra idealizuojami, nuolat rodomi, kad yra geri ir laimingi. Tačiau, vis tik, ne visada tėvų ir vaikų santykius galima vadinti gerais, laimingais ir net idealiais. Tėvų ir vaikų santykis šeimoje gali būti labai individualus. Dažniausiai šis santykis priklauso nuo tėvų požiūrio ir auklėjimo bei vaikų suvokimo. Visa tai yra veikiama ne tik pačios šeimos gyvenimo kasdienybės, tačiau ir aplinkos. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje yra aptariama, kokie tėvų ir vaikų santykiai pasirodo dažniausiai būtent lietuvių literatūros kūriniuose bei kuo šie tėvams ir vaikams priklausantys santykiai yra ypatingi, verti dėmesio.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!