Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Tėvų ir vaikų santykiai lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas – 2 variantas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

✅ Tėvų ir vaikų santykių tema. Tėvų ir vaikų santykių kalbėjimas. Tėvų ir vaikų santykiai literatūroje. Tevu ir vaiku santykiai rasinys.

Trumpas aprašymas:

Šeima ir santykiai tarp šeimos narių yra vienas didžiausių vertybių kiekvienam žmogui. Literatūroje yra gausu šeimos paveikslų, jų aprašymų, todėl šioje kalboje aptariami ryškiausi šeimų paveikslai, atsiskleidę knygose. Remiamasi kūriniais, kurių tėvų ir vaikų santykių modelis yra kiek neįprastas ir netradicinis tradicinėms lietuvių šeimoms. Analizuojami tėvų charakteriai, vaikų charakteriai, aptariama kokios įtakos tai turi jų santykiams. Taip pat remiantis pasirinktais lietuvių literatūros kūriniais daromos išvados, kuriose atsiskleidžia argumentuotas tėvų ir vaikų santykių paveikslas.

Ilgas aprašymas:

Tėvų ir vaikų santykiai – tai vieni dažniausiai aptariamų santykių. Taip tikriausiai yra todėl, kad tėvai ir vaikai – tai kiekvienam familiarus vaidmuo. Mes anksčiau buvę vaikais, turėjome ir netgi tebeturime ryšį su savo tėvais. Užaugę vaikai patys tampa tėvais. Todėl toks tėvų ir vaikų vaidmuo yra aktualus kiekvienam. Taigi nenuostabu, kad visi apie tėvų ir vaikų santykius šneka bei juos analizuoja. Dažnai tėvams ir vaikams priklausantys santykiai yra idealizuojami, nuolat rodomi, kad yra geri ir laimingi. Tačiau, vis tik, ne visada tėvų ir vaikų santykius galima vadinti gerais, laimingais ir net idealiais. Tėvų ir vaikų santykis šeimoje gali būti labai individualus. Dažniausiai šis santykis priklauso nuo tėvų požiūrio ir auklėjimo bei vaikų suvokimo. Visa tai yra veikiama ne tik pačios šeimos gyvenimo kasdienybės, tačiau ir aplinkos. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje yra aptariama, kokie tėvų ir vaikų santykiai pasirodo dažniausiai būtent lietuvių literatūros kūriniuose bei kuo šie tėvams ir vaikams priklausantys santykiai yra ypatingi, verti dėmesio.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?