Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Tėvynės gynėjo paveikslas Lietuvos literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Lietuvių literatūroje gausu įvairiausių paveikslų. Skaitant ją, galima įžvelgti motinos ar netgi kovotojo paveikslą. Tačiau, vienas svarbiausių ir labiausiai lietuvių kultūrą bei didingą istorinę patirtį atspindinčių paveikslų yra tėvynės gynėjo. Todėl šioje kalboje aptariamas būtent tėvynės gynėjo paveikslas. Jis aptariamas remiantis įvairiais lietuvių literatūros kūriniais, kuriuose detaliai aprašoma ir išreiškiama tėvynės gynėjo pozicija. Kalbos pabaigoje, padaroma galutinė išvada, koks visgi apskritai tėvynės gynėjo paveikslas yra Lietuvos literatūroje. Ilgas aprašymas: Lietuva – tai ypatingą istorinę praeitį turinti šalis. Būtent Lietuvą nuo seno lydėjo pačios įvairiausios negandos. Tačiau Lietuva jų niekada nebūtų sugebėjusi atlaikyti, jeigu ne Lietuvoje gyvenę žmonės. Daugelis tų žmonių aktyviai gynė savo tėvynę ir jos identiteto ženklus. Vieni prie to prisidėjo daugiau, kiti mažiau. Tačiau ir buvo tokių ypatingų žmonių, kurie tapo akivaizdžiais tėvynės gynėjais, nes būtent tėvynės gynimui paskyrė visą savo laiką ir netgi visą savo gyvenimą. Tokie tėvynės gynėjai buvo ypatingi žmonės, verti kuo didžiausios pagarbos, nes jeigu jų nebūtų buvę, kažin kokia ateitis būtų laukusi Lietuvos. Tad tėvynės gynėjas buvo paprastas, tačiau aukštų idealų žmogus, turintis gilias vertybes ir svarbiausia – meilę Lietuvai. Tad neretai apie tėvynės gynėją yra rašoma ir lietuvių literatūros kūriniuose. Juose pasakojama apie tėvynės gynėjo kelią ir apskritai apie jo charakteristiką. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai yra aptariama, koks tėvynės gynėjo paveikslas atsiskleidžia Lietuvos literatūroje, pabrėžiant tokio tėvynės gynėjo unikalumą ir svarbą.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!