Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Vaiko pasaulis lietuvių literatūroje. (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Vaiko paveikslas lietuvių literatūroje. Trumpas aprašymas: Vaikystė dažniausiai yra vienas iškiliausių ir laimingiausių žmogaus gyvenimo momentų. Tai ypač svarbus laikotarpis, nes jo metu vaikas žengia į suaugusiųjų pasaulį. Taigi neretai vaiko pasaulis būna kur kas sudėtingesnis nei įmanoma pagalvoti. Ypač gerai tai yra perteikiama lietuvių literatūroje. Būtent apie vaiko pasaulio vaizdavimą lietuvių literatūroje yra šnekama šioje kalboje. Pasirinkus vienus geriausiai jauno žmogaus pasaulėjautą atskleidžiančių kūrinių, siekiama argumentuotai pagrįsti vaiko pasaulio vaizdavimą ir padaryti itin išsamias išvadas, kurios pilnai pagrįstų pagrindinę kalbos mintį. Ilgas aprašymas: Vaikystė – tai dažniausiai suvokiamas, kaip pats laimingiausias ir džiaugsmingiausias žmogaus gyvenimo laikotarpis. Būtent tada vaikas dar tik pradeda pažintį su savo pasauliu, o ir rūpesčių vaikui dažniausiai nebūna tiek daug, kiek būna suaugusiems. Vaikas dažniausiai įsivaizduojamas kaip laimingas, viskuo aprūpintas ir itin šviesų bei pozityvų pasaulį turintis vaikas. Tačiau, vis tik, dažnai pasitaiko ir tokių atvejų, kada vaiko pasaulis yra sudėtingas ir netgi, galima sakyti, sudėtingesnis už suaugusiojo. Tai lemia gyvenimo aplinka, kurioje vaikas būna, tėvų požiūris ir daugelis kitų veiksnių. Būtent todėl vaiko pasaulis yra labai priklausomas nuo aplinkos ir nuo tėvų. Tad dėl tokios vaikui ir jo pasauliui taikomos įvairovės, įvairiuose lietuvių literatūros kūriniuose dažnai yra pasakojami vaikų pasauliai, jų esminiai bruožai. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūros kūriniais, juose atvaizduojamais šeimų ir šeimose esančių vaikų vaizdiniais, argumentuotai pateikiama, koks vaiko pasaulis atsiskleidžia lietuvių literatūriniuose kūriniuose bei kuo šis vaiko pasaulis yra vertas išskirtinio dėmesio.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!