Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Vyro ir moters meilės tema lietuvių literatūroje aprašomas dažnai. Argumentuotai patvirtinkite arba paneikite šią mintį.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Vyro ir moters meilės tema išlaiko savo aktualumą nepriklausomai nuo istorinio laikmečio ar visų kitų aplinkybių. Filosofams, prozininkams, poetams ar kitiems kūrėjams meilė – viena iš amžinų ir neišsemiamų temų, skatinančių mąstyti, kurti. Šią temą savo kūrybai plėtoti dažnai rinkdavosi ir lietuvių literatūros klasikai. Vyro ir moters meilę jie atskleidžia skirtingais laikotarpiais, pasirinkdami netikėtus ir dramatiškus siužetus, vaizduodami pačias įvairiausias literatūrinių herojų emocijas ir likimo vingių subtilybes. Tačiau visi meilės temą pasirinkę rašytojai sutinka dėl vieno – dviejų žmonių tarpusavio ryšys yra unikalus, ypatingas ir būtinas kiekvienai asmenybei atskleisti. Ilgas aprašymas: Kai kalbame apie meilę, norime to ar ne, vis tik, dažniausiai prieš akis matome ne meilę gamtai, ne meilę darbui, tačiau meilę priešingos lyties atstovui. Kitaip tariant – meilės kontekste regime būtent vyrą ir moterį. Juk meilė vyrui arba meilė moteriai yra daugelio žmonių gyvenimo pagrindas bei didžiausia siekiamybė, kuri galutinai užpildo kiekvieno žmogaus gyvenimą ir padaro jį pilnavertišku. Todėl vyrui ir moteriai priklausanti meilė yra labai aktuali ir svarbi beveik kiekvienam, nepriklausomai nuo to, ar vyro bei moters meilė yra laiminga, ar nelaiminga. Bet kokiu atveju, apie vyro ir moters meilę yra labai dažnai rašoma lietuvių literatūros kūriniuose. Juose dažnai pateikiama išsamus meilės vaizdavimas, aptariant svarbiausius meilės bruožus, kurie jungia vyrą ir moterį. Ir svarbiausia tai, jog toks meilės temos nagrinėjimas lietuvių literatūroje pasitaiko beveik kiekvieną kartą skaitant kūrinius – tai daugiau tai mažiau. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai analizuojama mintis, kad vyro ir moters meilės tema lietuvių literatūros kūriniuose yra aprašoma itin dažnai.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!