Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Ar keičiantis laikams, keičiasi ir tradicinės vertybės?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Tinkamas vertybių ir prioritetų pasirinkimas yra be galo svarbus ir reikšmingas žmogaus gyvenimui. Būtent jie padeda išsirinkti kelią, kurio asmuo eis visą likusį laiką. Šie faktoriai taip pat turi daug įtakos asmenybės formavimuisi, todėl saugomos ir puoselėjamos vertybės bei prioritetai yra būtini, jei žmogus turi didelių tikslų, siekių, noriu įgyvendinti savo svajones bei įprasminti gyvenimą, palikti ką nors įsimintino ir kitiems. Labai svarbu būti laimingas ir kiekvienas gali pasirinkti, kaip tai pasiekti, kokių priemonių imtis, kas jam suteikia laimės. Vertybių yra labai daug, tad kyla klausimas, ar keičiantis laikams jos išlieka tokios pačios? Ilgas aprašymas: Vertybės – tai svarbiausias žmogaus gyvenimo turtas. Vertybės žmogaus gyvenimo atžvilgiu numato tam tikras moralės normas bei prasmingus gyvenimo pasirinkimus. Svarbu tai, kad vertybės egzistuoja jau nuo pačių seniausių laikų ir kiekviena jų yra viena svarbesnė už kitą. Kadangi vertybių svarba didelė ir jų yra labai daug. Nuo senų laikų egzistuojančios ir daugiausiai reikšmės žmonių gyvenime turėjusios vertybės dažniausiai yra vadinamos tradicinėmis vertybėmis. Tradicinės vertybės aprėpia tokius aspektus, kaip meilė, pagarba, šeima ir kt. Tačiau visuomenėje vis dažniau pastebima, kad tradicinės vertybės, kuriomis buvo vadovaujamasi ištisais tūkstantmečiais, šiandien yra vis labiau iškraipomos ir perteikiamos savaip – naujoviškai. Tad iš to kyla klausimas – ar keičiantis laikams keičiasi ir tradicinės vertybės? Į šį natūralų, savaime suprantamą ir ypač reikšmingą visuomenei klausimą atsakoma remiantis literatūrine bei kultūrine patirtimi. Ji atskleidžia tradicinių vertybių padėtį besikeičiančių laikų akivaizdoje bei leidžia daryti argumentuotas išvadas apie tradicinių vertybių pozicionavimą ir netgi galimą likimą – kelionę nuo seniausių iki pat naujausių laikų.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!