Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Privatumo ir Naudojimosi taisyklės

Bendroji dalis


 1. Šios taisyklės yra laikomos sutartimi tarp www.Potemes.lt tinklapio administracijos (toliau – Potemes.lt ) ir tinklapio naudotojo (toliau – Naudotojas). Kiekvienas Potemes.lt tinklapio naudotojas privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis. Asmuo, kiekvieną kartą naudodamas tinklapį, dalyvaudamas nuotoliniuose mokymuose, parsisiųsdamas pavyzdinį kalbėjimą, atsiųsdamas kitus darbus ar skelbdamas kitą informaciją Potemes.lt tinklapyje laikomas susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir su jomis sutinka.
 2. Potemes.lt tinklalapis yra duomenų bazė, kuria gali naudotis bet kuris vartotojas asmeniniais tikslais, sutinkamai su šiomis sąlygomis ir taisyklėmis (toliau – sąlygos).
 3. Visos autorinės teisės į Potemes.lt duomenų bazę ir svetainės dizainą priklauso Potemes.lt teisėtam valdytojui. Duomenų bazės naudotojai gali ja naudotis nustatytomis sąlygomis ir tvarka, nepažeisdami duomenų bazės gamintojo ir teisėto valdytojo teisių, autorių teisių ir gretutinių teisių subjektų teisių į kūrinius ir gretutinių teisių objektus, kurie sudaro duomenų bazės turinį.
 4. Draudžiama bet kuriuo nenurodytu tinklalapyje ar šiose sąlygose būdu ir bet kokiais tikslais platinti ar perkelti į kitas laikmenas Potemes.lt tinklalapyje esančią tekstinę ir grafinę medžiagą be Potemes.lt rašytinio sutikimo.
 5. Naudotojas renkasi Potemes.lt tinklalapyje siūlomas paslaugas ir produktus išimtinai savo nuožiūra, Potemes.lt jokiais atvejais neatsako už naudotojo pasirinktos paslaugos ar produkto tinkamumą ar pritaikomumą konkrečiam tikslui. Naudotojui pasirinkus bet kokį produktą, kartu yra teikiamos mokymo paslaugos (konsultacijos, bendravimas grupėse, atliktų užduočių patikra, galimybė susisiekti su produkto ruošėjais, kurie praveda mokymus kaip naudotis medžiagą, kaip įsisavinti).  
 6. Naudotojas Potemes.lt jam suteiktą medžiagą ir informaciją gali naudoti tik asmeniniais tikslais. Draudžiama šią medžiagą ir informaciją dauginti, atlygintinai ar neatlygintinai platinti bet kuriuo būdu.
 7. Klientas, įsigyjęs mūsų siūlomus pavyzdinius darbus, sutinka, jog pinigai už intelektinę nuosavybę (už pavyzdinius darbus, kuriais prekiaujama Potemes.lt tinklapyje) negali būti grąžinami.
 8. Jei kalbėjimas nėra parašytas, jį parašome per 1 mėnesį. Pirmiau parašoma kalba, o tik paskui likę priedai.

Darbų atsiuntimas


 1. Duomenų bazėje (www.Potemes.lt tinklapyje) skelbiami darbai yra intelektinė nuosavybė. Naudotojas siųsdamąsis bet kokią informaciją iš Potemes.lt tinklalapio sutinka, kad ši informacija be Potemes.lt rašytinio sutikimo negali būti skelbiama jokiame kitame tinklalapyje ar naudojama komerciniais tikslais.

Parsiųstų rašto darbų naudojimas


 1. Visa informacija, pavyzdiniai kalbėjimai, esantys Potemes.lt informacinėje bazėje, yra skirti asmeniniam mokymuisi – kaip mokslinės žinios, pavyzdžiai, idėjos. Parsisiųsto pavyzdinio kalbėjimo kitos informacijos ar pateikties (ar jo dalies) naudojimas ir pristatymas kaip savo yra draudžiamas.
 2. Pavyzdinį kalbėjimą parsisiuntęs asmuo pareiškia ir garantuoja, kad laikysis visų savo mokymo įstaigos įstatų dėl akademinės etikos, naudos parsiųstą informaciją kaip pavyzdį, idėjų šaltinį – žinių, mokymosi ar tyrimo tikslais, o naudodamas informaciją iš parsiųsto darbo savo rašomame darbe, privalo laikytis visų citavimo reikalavimų, bei nurodyti šaltinį iš kurio paimta informacija – Potemes.lt darbo nuorodą.
 3. Naudotojas, pažeidęs šias sąlygas ir taisykles, trečiųjų asmenų teises, galiojančius įstatymus, yra asmeniškai atsakingas už tokius pažeidimus, jais padarytą žalą ir kitokias neigiamas pasekmes.

Slapukų politika


 1. Slapukas – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į asmens kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą konkrečioje el. parduotuvėje. Unikalus numeris identifikuoja asmens naršyklę kiekvieną kartą asmeniui apsilankius interneto svetainėje. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos (tokios kaip asmens vardas ir adresas). Svetainėse slapukai naudojami, siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų interneto svetainėje skaičius ir srautas. Tokia informacija nebūna susieta su asmenine informacija. Asmuo gali bet kada išjungti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės www.Potemes.lt funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.
 2. Slapukų naudojimo tikslai:Parduotuvės krepšelio formavimui (svetainės pagrindinei veiklai vykdyti) ir svetainės lankytojų statistiniams duomenims skaičiuoti. Naudojantis interneto svetaine, iš kliento gali būti pareikalauta užpildyti užsakymo formą tam, kad jis galėtų užsakyti www.Potemes.lt teikiamas paslaugas. Tokiu atveju kliento reikalaujama pateikti asmens duomenis (tokius kaip el. pašto adresas, mokyklos pavadinimas ir pan.). Bendrovė turi teisę savo nuožiūra visais teisėtais būdais naudotis visa asmens pateikta informacija ir duomenimis, kuriuos asmuo pateikia užsakydamas paslaugas  arba kitais būdais.
 3. Būtinų slapukų įrašymo metu jokiems tretiesiems asmenims informacija nėra teikiama. Kiekvieno vartotojo apsilankymas mūsų svetainėje yra konfidencialus.

Tiesioginė rinkodara


 1. Naudotojas turi teisę bet kuriuo metu atšaukti Bendrovei duotą sutikimą (-us) tvarkyti jo Asmens duomenis Tiesioginės rinkodaros tikslais.
 2. Jei Naudotojas nebepageidauja, kad jo Asmens duomenys būtų naudojami Tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais, Naudotojas gali atsiųsti atsisakymą el. paštu Potemes.lt@gmail.com.
 3. Elektroninių laiškų siuntimas nutraukiamas gavus Naudotojo atsisakymą gauti naujienlaiškius el. paštu.
Potemes.lt@gmail.com
+37068586980
https://facebook.com/potemes.lt

Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

...

Patirtis

13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

...

Tikriname

Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuvių kalbos mokytojo - eksperto.

...

Konfidencialumas

Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
Domas, 12 klasė
Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
Miglė, 12 klasė
Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
Mantas, 10 klasė
Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
Salomėja, 12 klasė

Dažnai užduodami klausimai

Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.