Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2019

Rašome pavyzdinius kalbėjimus jau 9-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Pasirinkite Jūs dominančią potemę ir atsisiųskite lietuvių kalbos kalbėjimą per 5 minutes! Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui 🙂

Privatumo ir naudojimosi taisyklės

Bendroji dalis


 1. Šios taisyklės yra laikomos sutartimi tarp www.Potemes.lt tinklapio administracijos (toliau – Potemes.lt ) ir tinklapio naudotojo (toliau – Naudotojas). Kiekvienas Potemes.lt tinklapio naudotojas privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis. Asmuo, kiekvieną kartą naudodamas tinklapį, parsisiųsdamas pavyzdinį kalbėjimą, atsiųsdamas kitus darbus ar skelbdamas kitą informaciją Potemes.lt tinklapyje laikomas susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir su jomis sutinka.
 2. Potemes.lt tinklalapis yra duomenų bazė, kuria gali naudotis bet kuris vartotojas asmeniniais tikslais, sutinkamai su šiomis sąlygomis ir taisyklėmis (toliau – sąlygos).
 3. Visos autorinės teisės į Potemes.lt duomenų bazę ir svetainės dizainą priklauso Potemes.lt teisėtam valdytojui. Duomenų bazės naudotojai gali ja naudotis nustatytomis sąlygomis ir tvarka, nepažeisdami duomenų bazės gamintojo ir teisėto valdytojo teisių, autorių teisių ir gretutinių teisių subjektų teisių į kūrinius ir gretutinių teisių objektus, kurie sudaro duomenų bazės turinį.
 4. Draudžiama bet kuriuo nenurodytu tinklalapyje ar šiose sąlygose būdu ir bet kokiais tikslais platinti ar perkelti į kitas laikmenas Potemes.lt tinklalapyje esančią tekstinę ir grafinę medžiagą be Potemes.lt rašytinio sutikimo.
 5. Naudotojas renkasi Potemes.lt tinklalapyje siūlomas paslaugas ir produktus išimtinai savo nuožiūra, Potemes.lt jokiais atvejais neatsako už naudotojo pasirinktos paslaugos ar produkto tinkamumą ar pritaikomumą konkrečiam tikslui.
 6. Naudotojas Potemes.lt jam suteiktą medžiagą ir informaciją gali naudoti tik asmeniniais tikslais. Draudžiama šią medžiagą ir informaciją dauginti, atlygintinai ar neatlygintinai platinti bet kuriuo būdu.
 7. Klientas, įsigyjęs mūsų siūlomus pavyzdinius darbus, sutinka, jog pinigai už intelektinę nuosavybę (už pavyzdinius darbus, kuriais prekiaujama Potemes.lt tinklapyje) negali būti grąžinami.
 8. Jei kalbėjimas nėra parašytas, jį parašome per 1 mėnesį.

Darbų atsiuntimas


 1. Duomenų bazėje (www.Potemes.lt tinklapyje) skelbiami darbai yra intelektinė nuosavybė. Naudotojas siųsdamąsis bet kokią informaciją iš Potemes.lt tinklalapio sutinka, kad ši informacija be Potemes.lt rašytinio sutikimo negali būti skelbiama jokiame kitame tinklalapyje ar naudojama komerciniais tikslais.

Parsiųstų rašto darbų naudojimas


 1. Visa informacija, pavyzdiniai kalbėjimai, esantys Potemes.lt informacinėje bazėje, yra skirti asmeniniam mokymuisi – kaip mokslinės žinios, pavyzdžiai, idėjos. Parsisiųsto pavyzdinio kalbėjimo kitos informacijos ar pateikties (ar jo dalies) naudojimas ir pristatymas kaip savo yra draudžiamas.
 2. Pavyzdinį kalbėjimą parsisiuntęs asmuo pareiškia ir garantuoja, kad laikysis visų savo mokymo įstaigos įstatų dėl akademinės etikos, naudos parsiųstą informaciją kaip pavyzdį, idėjų šaltinį – žinių, mokymosi ar tyrimo tikslais, o naudodamas informaciją iš parsiųsto darbo savo rašomame darbe, privalo laikytis visų citavimo reikalavimų, bei nurodyti šaltinį iš kurio paimta informacija – Potemes.lt darbo nuorodą.
 3. Naudotojas, pažeidęs šias sąlygas ir taisykles, trečiųjų asmenų teises, galiojančius įstatymus, yra asmeniškai atsakingas už tokius pažeidimus, jais padarytą žalą ir kitokias neigiamas pasekmes.
Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?