Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Pristatymo taisyklės

Per kiek laiko atsiunčiamas darbas?

Darbo pristatymas laikas priklauso nuo to:

 • ar užsisakėte jau paruoštą darbą;
 • ar atlikote pasirinktos temos išankstinę rezervaciją;
 • ar atlikote mokėjimą bankiniu pavedimu;
 • ar mokėjote SMS žinute;
 • ar atsispausdinote lapą su BAR kodu ir mokėjote vienoje iš šių vietų: Maxima kasose, Lietuvos pašto ir PayPost skyriuose, „Lietuvos Spaudos“ ir „Narvesen“ kioskuose, „Perlas“ terminaluose.

 

Jeigu įsigijote jau paruoštą darbą ir mokėjote bankiniu pavedimu, jį turėtumėte gauti iš karto po apmokėjimo. Galimas 10-30 min. vėlavimas dėl tarpbankinių mokėjimų užskaitymo.

Jeigu įsigijote jau paruoštą darbą ir mokėjote SMS žinutėmis, darbą turėtumėte gauti po 3 min., išsiuntus visą reikiamą žinučių kiekį, su nurodytais numeriais ir tekstais. Apmokant žinutėmis, kaina yra 3 kartus didesnė nei mokant kitais būdais, dėl operatoriaus ir banko taikomų mokesčių.

Jeigu įsigijote jau paruoštą darbą ir atsispausdinote lapą su BAR kodu, tai darbą turėtumėte gauti tada, kai susimokėsite ir priklausomai kur atliksite mokėjimą:

 • Maxima kasose įmokos užskaitymas trunka apie 1 val.
 • Lietuvos pašto ir PayPost skyriuose įmokos užskaitymas trunka iki kitos dienos ryto.
 • „Lietuvos Spaudos“ ir „Narvesen“ kioskuose įmokos užskaitymas trunka apie 15 min.
 • „Perlas“ terminaluose įmokos užskaitomos darbo dienomis po 12:30 val., arba po 01:00val.

Jei atlikote pasirinktos temos rezervaciją, privalote parašyti mums:

 • per Facebook puslapį –  Potemes.lt
 • elektroniniu paštu – Potemes.lt@gmail.com

Laiške nurodykite mums: savo temos pavadinimą, kokiu vardu atlikote mokėjimą, kada atlikote mokėjimą, kokiu būdu apmokėjote (bankiniu pavedimu, ar apmokėjote atspausdintą lapą su BAR kodu kasose).

Kai susisiekiate su mumis, yra stebimas mokėjimo gavimas. Kuomet yra pastebėta įmoka, atliekama rezervacija ir nuo tada yra pradedamas rašyti Jūsų darbas.

Darbo rašymas užtrunka individualiai priklausomai nuo temos. Dažniausiai jis parašomas per 4-7 d. d., plačiau skaityti „Privatumo ir naudojimosi taisyklės“.

 

Kur yra atsiunčiamas darbas?

Darbas yra atsiunčiamas el. paštu, kurį nurodėte pirkimo metu.

Pastebėjome, jei pirkdami darbą klientai nurodo Yandex.ru, Index.lt  el. paštus, tai dažniausiai jie darbo negauna, dėl Yandex.ru, Index.lt pašto tarnybų apribojimų, todėl patariame nurodyti kitą el. paštą pirkimo metu, geriausiai būtų Gmail.com. Jeigu vis dėlto nurodėte Yandex.ru, Index.lt el. paštus, tai parašykite mums, kad darbo negavote ir mes Jums jį atsiųsime.

Svarbu: Jei naudojote Gmail.com el. pašto tarnybą, tačiau darbo negavote, patikrinkite SPAM/Šlamšto skiltį, labai retais atvejais laiškas nukeliauja į šią skiltį.

 

 

Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?