Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Ar tikrieji turtai slypi žmogaus sieloje? – Rašinys

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Šiuolaikiniai žmonės skiria ypač daug dėmesio turtui, prabangai, materialumui, statusui visuomenėje ar populiarumui. Dažniausiai tai yra traktuojama kaip žmogaus turtas, kuris kuria jo prestižą ir padėtį visuomenėje, paverčia žmogų gerbiamu. Kita vertus, žmogus turtas gali būti suvokiamas ir kitaip – žmogaus asmeninės savybės, vertybės ir bruožai gali būti daug brangesni ir svarbesni už materialinius turtus. Žmogaus asmenybės bruožai tokie, kaip ryžtas, stiprybė, atlaidumas, susitaikymas, yra iš žmogaus vidaus kylanti unikali jėga, kuri keičia pasaulį. Ryžtingi žmonės padeda išsaugoti vertybes, moralę ir kultūrą, tokie žmonės nebijo aukotis dėl kitų gerovės ar aukštesnio tikslo. Tuo tarpu atlaidūs žmonės sugeba pamiršti skriaudas ir vėl iš naujo gyventi, sugebėti iš naujo kurti ryšius su savo skriaudikais. Šiame rašinyje yra nagrinėjama, ar tikrieji turtai slypi žmogaus sieloje.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite savo mokyklos pavadinimą.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio rašinio į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują rašinį.


  • Kategorija: Samprotavimo rašinys
  • Klasė: 10 klasė
  • Apimtis: 250 žodžių
  • Autoriai: Biblija ir Sofolis „Antigonė“
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 12-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?