Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Ar verta maištauti? – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Maištą galime apibūdinti kaip sukilimą, revoliuciją. Kartais maištas yra labai gerai, nes padeda nugriauti neteisybę, tačiau kartais maištaujama dėl absurdiškų priežasčių. Dažnai maištaujama yra tam, kad parodyti tiesą, pasiekti teisybę, panaikinti netinkamus sprendimus, kvailus, neįšmintigus įstatymus. Kartais tam, kad pradėtum maištą, reikia peržengti įstatymus ar taisykles. Maištas atsiranda iš žmogaus dvasios. Tie, kas maištauja tam, kad padėtų kitiems, yra garbingi žmonės, kurie nusipelno visuomenės pritarimo. Tie, kurie maištauja tik dėl savo naudos, griaudami santarvę ir tvarką, turi būti nubausti, nes tokiu maištu nėra sprendžiamos problemos. Yra sakoma, kad už maišto visad yra kažkas kilnaus, bet turime skirti kilnumą nuo egoizmo, atskirti, kada tai gerai, o kada ne. Maištauti yra verta, jei esi drąsus, turi tam priežastį ir nori padaryti pasaulį geresne vieta. Tas, kas gina savo interesus, yra laisvas. Jei nebūtų maištininkų, pasaulyje nusistovėtų sena, neteisinga tvarka. Kartais maištas padeda žmogui sovokti tiesą, atrasti save. Sakoma, kad pavykęs maištas tai revoliucija.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?