Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Ar visais laikais žmogui gyvenimo prasmę suteikia tos pačios vertybės? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Vertybės dažniausiai būna tradicinės. Tačiau svarbu paminėti ir tai, kad vertybės sugeba suteikti žmogaus gyvenimui prasmę. Bet ar tos tradicinės vertybės visais laikais turi įtakos žmogui ir jo gyvenimo prasmės suvokimui? Tai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis skirtingų laikotarpių literatūra.

Ilgas aprašymas:

Kiekvienas žmogus – individualybė. Taip buvo visais laikais. Visais vyravusiais laikotarpiais gyveno individualūs, asmenines savybes turinys individai, kurie propaguodavo savitą požiūrį bei gyvenimo būdą. Nepaisant to, kad ir kokie visais laikais buvo individualūs žmonės, visiems jiems, visais laikotarpiais buvo itin svarbi gyvenimo prasmė. Juk gyvenimo prasmė – tai tarsi esminis žmogaus gyvenimo objektas arba pats svarbiausias gyvenimo tikslas, kurį pasiekti kiekvienam yra ypač svarbu. Juk neatradus gyvenimo prasmės, žmogaus gyvenimo kelias būtų bevertis. Taigi gyvenimo prasmei ieškoti, ją suvokti, žmonės turėjo pačių įvairiausių būdų. Dažniausiai, tradiciškai, tai buvo aktyvus vertybių propagavimas ir jų laikymasis. Vertybės buvo tarsi gyvenimo taisyklės, vedančios harmoningo gyvenimo ir gyvenimo prasmės link. Tačiau tokia vertybių įvairovė leidžia susimąstyti apie tai, ar visais skirtingas tendencijas atspindėjusiais laikotarpiais, gyvenimo prasmę žmogui suteikdavo tos pačios vertybės? Kaip tik šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis literatūrine patirtimi yra atsakoma į šį klausimą bei pateikiamos tikslios vertybės, padedančios pasiekti tą žmogaus visais laikais išsvajotą ir taip siekiamą gyvenimo prasmę.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?