Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Asmenybės laikysena ribinėse situacijose. (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Žmogaus laikysenos kritinėse situacijose atskleidimas lietuvių literatūroje. Asmenybės laikysenos ribinėse situacijose problema Lietuvos literatūroje. Trumpas aprašymas: Ribinės situacijos – tai didžiulė kančia, didžiulė moralinių kolizijų apraiška, reikalaujanti iš žmogaus rinktis arba stovėti tvirtai, arba pasiduoti. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis literatūriniais kūriniais, tam tikrų asmenybių patirtimi, pateikiami konkretūs argumentai, nusakantys, kokia yra asmenybės laikysena ribinėse situacijose. Ilgas aprašymas: Ribinės situacijos – tai didžiulę kančią, prievartą, moralinių kolizijų vyksmą reprezentuojančios gyvenimo situacijos. Būtent tokiose gyvenimo ribinėse situacijose žmogus yra pastatomas į visiškai jam nenatūralią ir nebūdingą erdvę, kuri savaime priverčia žmogų staiga keisti tam tikrus savo gyvenimo niuansus bei ėjimus. Būtent tuo ribinė situacija ir pasižymi – žmogaus laisvės atėmimu. Tačiau ribinės situacijos, kad ir kokios nemalonios būtų, neretai išbando asmenybę, kas, iš esmės, kartais visai naudinga. Ribinėse situacijose nors ir rizikingai, tačiau gana akivaizdžiai galima pamatyti, žmogus, iš tiesų, yra silpnas, ar yra stiprus. Tad visa tai – asmenybės laikysena. Asmenybės laikysena ribinėse situacijose dažniausiai yra individuali ir galinti lemti tolimesnį gyvenimą. Būtent tokiu ribinių situacijų poveikiu asmenybėms pasižymi ir pastarųjų amžių literatūra, kurioje, kaip svarbiame istoriniame liudijime, yra pasakojama, kokia dažniausiai būdinga asmenybės laikysena tokiose ribinėse gyvenimo situacijose, kaip karai, okupacijos, tremtys ir kt. panašūs įvykiai. Taigi kokios asmenybės laikysenos galima dažniausiai tikėtis ribinių situacijų akivaizdoje, argumentuotai pasakojama šiame kalbėjime, remiantis literatūrinėmis pateiktimis.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!