Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Atsakomybės ir pareigos tema lietuvių literatūroje. (2)  
9.8 (3 atsiliepimai)

Gaukite šį kalbos pavyzdį per 2 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas*;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus;
 • Dovana - rašinių prenumerata visiems mokslo metams.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Atsakomybė ir pareiga – du sudėtingi dalykai, kurių nei vienas žmogus negali išvengti. Atsakomybė ir pareiga kartais žmogui būna suteikiama ar pasirenkama ne jo paties, bet visuomenės ar kitų žmonių, pavyzdžiui, tėvų. Ir žmogui ne visada būna lengva įvykdyti šią atsakomybę ir pareigą – kartais žmogus būna tam per jaunas, kartais tai tiesiog nėra žmogaus pašaukimas. Tad atsakomybės ir pareigos santykis žmogui visada išlieka opus klausimas. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama atsakomybė ir pareiga. Ilgas aprašymas: Ten, kur atsakomybė, visada bus ir pareiga. Tiek atsakomybė, tiek pareiga yra tarpusavyje du labai susiję objektai, kurie siejami su žmogaus gyvenimo tikslingumu. Atsakomybė šiuo atveju – tai būtinybė atsakyti už savo veiksmus, poelgius bei pasirinkimus, suvokiant galimas pasekmes. Na, o pareiga šiuo atveju yra tai, dėl ko dažniausiai žmogus jaučiasi atsakingas ir prijaučia atsakomybę, kaip pareigas atliekant reikšmingą žmogaus savybę ar bruožą. Taigi įžvelgiant gana glaudų ryšį tarp atsakomybės ir pareigos, savaime suprantama, kad iš to galima išskirti atskirą atsakomybės ir pareigos temą. Atsakomybių ir pareigų tema dažnai aptariama lietuvių literatūros kūriniuose. Juose daugelis veikėjų bando atlikdami pareigas prijausti atsakomybę. Tačiau atvejų, kur atsakomybė ir pareiga pasirodo, yra pačių įvairiausių ir pačių individualiausių. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje kiek nuodugniau žvelgiama į atsakomybių ir pareigų temą bei argumentuotai pasakojama, kokiais principais atsiskleidžia atsakomybės ir pareigos tema lietuvių literatūros kūriniuose, pabrėžiant, kuo atsakomybė ir pareiga yra svarbios žmogui. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Daugiau informacijos...

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Klientai rekomenduoja:
  9.8 (3 atsiliepimai)

  Šį kalbėjimo pavyzdį rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

  Mūsų svetainėje pateikiama tūkstančiai skirtingų pavyzdžių. Būtent šis darbo pavyzdys yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

 • Norint peržiūrėti šį darbo pavyzdį, spauskite čia!
 • Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuvių kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!