Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Dantės „Dieviškosios komedijos“ pragaras šiuolaikinio jauno žmogaus akimis? – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Kiekvieno žmogaus gyvenime yra kelios neišvengiamos nuostatos: pragaras ir rojus. Pragaras – žemiausias ribos taškas, o rojus – aukščiausias, dažniausiai siekiamybė. Šios dvi ribos nuo senų laikų reiškiasi per visą pasaulio evoliuciją. Gyvenimas – žmogaus išbandymas ir žūtbūtinė kova dėl vietos pasaulyje. Pasaulis yra kupinas blogio, nuoskaudų, įvairių pagundų, tačiau vis dėlto tai yra nepaprasto žavesio vieta, kurioje individas gali atsiskleisti, turi pasirinkimo laisvę, kurią vertėtų sieti su moralinėmis, žmogiškosiomis vertybėmis. Dantės Aligjerio „Dieviškosios komedijos“ pragaras šiuolaikinio jauno žmogaus akimis gali būti įvairiai suprantamas, tačiau kiekvienas žmogus, vadovaudamasis moralinėmis vertybėmis, suvokia, kad kur kas geriau yra siekti laimės, nei gyventi dvasinėje kančioje. Kiekvienas esame atsakingas už savo veiksmus, todėl svarbu suvokti, jog gyventi reikia prasmingai ir apdairiai. Mes, žmonės, siekiame gyvenimo džiaugsmo ir pilnatvės, o šie motyvai atsiskleidžia darnoje su aukščiausiomis dorybėmis. Taigi, jaunas žmogus, norėdamas pasiekti laimę, turėtų remtis į prasmės suteikiančius dalykus, o ne kančios kelius.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?