Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Doro žmogaus samprata lietuvių literatūroje. (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Lietuvių literatūra – žmogaus ugdytoja, kuri dažnai leidžia suvokti esminius gyvenimo procesus bei aspektus. Na, o šiuo atveju – ir doro žmogaus sampratą. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis žymių lietuvių rašytojų kūriniais bei netgi jų pačių gyvenimo peripetijomis, argumentuotai pateikiama, kaip suprantama doro žmogaus samprata, kuo ji svarbi. Ilgas aprašymas: Dora – tai žmogaus moralė. Tai žmogaus gebėjimas atskirti tai, kas gera, o kas bloga. Dora siejama su visapusišku gerumu, taisyklių paisymu, gebėjimu išlikti sąmoningam. Būtent tokia dažniausiai doros samprata iškyla, kai bandoma aiškintis, kokias savybes galima priskirti dorybei. Dora labiausiai yra reikalinga žmogui, kad ir kokį gyvenimo būdą žmogus turėtų. Žmogus gali būti gyvenantis palaidą gyvenimą, neturėti tikslų, tačiau žmogui bent dalelė doros turėtų būti visada viduje. Tačiau būna ir labai gerų žmonių, kurių visas gyvenimas yra pastatytas ant dorybės pamato. Tačiau koks yra iš tikrųjų doras žmogus? Kokios doram žmogui savybės priklauso ir kokią sampratą galima suteikti doram žmogui? Šie klausimai yra analizuojami šiame kalbėjimo pavyzdyje. Ši tam tikra doro žmogaus sampratos analizė pateikiama remiantis lietuvių literatūros kūriniais, kuriuose itin dažnai galima sutikti dorų personažų ir herojų arba kaip tik blogų bei nedorų žmonių, kurie susiduria su dorais, moralę pripažįstančiais bei dorai gyvenančiais žmonėmis, kurie be abejonės turi įtakos kitiems. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!