Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Gyvenimo vertės klausimai lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Kokius svarbius gyvenimo klausimus žmogui kelia grožinė literatūra? Trumpas aprašymas: Lietuvių literatūros kūriniai yra ypatingi, nes juose kiekvienas gali atrasti labai daug aktualių ir svarbių dalykų. Vienas jų – tai keliami gyvenimo vertės klausimai. Būtent jie labiausiai ir yra aktualūs žmogui. Na, o kadangi jų lietuvių literatūros kūriniuose iškyla gana nemažai, šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis konkrečiais literatūriniais kūriniais, pasakojama, kokie tie lietuvių literatūroje iškylantys gyvenimo klausimai yra bei kaip jie nagrinėjami. Ilgas aprašymas: Gyventi – tai reiškia augti ir tobulėti, susipažinti su pasauliu, atrasti save. Visa tai būtų galima susieti su gyvenimo esminiais procesais. Tačiau taip pat tai leidžia giliau pažvelgti į tai, kokia, vis tik, yra gyvenimo vertė. Neretai atsiranda žmonių, kurie sunkiai supranta, kokia yra gyvenimo prasmė. Tačiau tokių, kurie nesupranta gyvenimo vertės – dar daugiau. Gyvenimo vertei suprasti, dažniausiai reikia gilios savo paties analizės, kuri leistų geriau suprasti, kas žmogui yra tas gyvenimas. Tad trumpiau tariant, svarbu pateikti tam tikrus gyvenimo vertės klausimus. Šie gyvenimo vertės klausimai yra individualūs, tačiau neretai daugelis jų yra pateikiami lietuvių literatūros kūriniuose. Lietuvių literatūroje dažnai kalbama apie gyvenimą, jo reikšmę, tad nenuostabu, kad ir gyvenimą ir jo vertę nustatančius klausimus galima atrasti kaip tik ten. Šie gyvenimo vertės klausimai yra tarsi žmogaus gyvenimo pamatas, todėl juos analizuoti yra būtina, o lietuvių literatūra, ugdydama skaitytoją ir jo suvokimą apie tokius aspektus, šiuos gyvenimo vertės klausimus leidžia geriau pažinti. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!