Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Hamletiškos asmenybės lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Viljamas Šekspyras yra vėlyvojo Renesanso anglų dramaturgas,parašęs daugybę garsių dramų, o jo garsiausias veikėjas – Hamletas. Tai yra mąstantis personažas, bandantis atsakyti į egzistencinius klausimus, kovojantis su aplinkiniu blogiu. Šis veikėjas išreiškia žmogaus dramatizmą ir tragizmą. Hamletas mąsto, kuriuo keliu eiti – ar pasiduoti blogiui, ar su juo kovoti. Šie klausimai yra svarbūs iki šiol. Hamletiškas asmenybes galime sutikti ir lietuvių literatūroje. Šiame darbe yra pristatomos ir analizuojamos hamletiškos asmenybės lietuvių literatūroje. Ilgas aprašymas: Būti Hamletiška asmenybe – tai reiškia būti tokiam žmogui, kuris daug ką giliai apmąsto, nuolat kelia įvairius egzistencinius klausimus bei bando į juos atsakyti. Toks žmogus tarsi nuolat kovoja su savimi ir su visu pasauliu, taigi tai lemia dar vieną Hamletiškos asmenybės bruožą – dramatizmą ir tragizmą. Hamletiškos asmenybės samprata kilo ne iš niekur. Jos atsiradimą lėmė vėlyvojo Renesanso anglų dramaturgo Viljamo Šekspyro drama „Hamletas“. Šioje unikalioje dramoje yra aprašomas Danijos princo Hamleto gyvenimas ir pasirinkimų gyvenime sudėtingumas. Tad ir Hamletiška asmenybė yra kildinama iš pagrindinio dramos veikėjo, Danijos princo Hamleto gyvenimo istorijos bei gyvenimo peripetijų. Analizuojant literatūrinius kūrinius, pasirodo, kad Hamletui analogiškų asmenybių yra kur kas daugiau nei atrodo. Jų nemažai galima pastebėti lietuvių literatūros kūriniuose. Juose vaizduojami veikėjai taip pat kelia egzistencinius klausimus, juos apmąsto, jaučia tragizmą bei dramatiškumą, taip sykiu atspindint esminius Hamletiškosios asmenybės bruožus. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis lietuvių literatūros kūriniais, argumentuotai aptariamos populiariausios Hamletiškosios asmenybės lietuvių literatūros kūriniuose.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!