Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Įsipareigojimas tėvynei ir visuomenei literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Įsipareigojimas tėvynei ir visuomenei - tai tikriausiai vienas svarbiausių įsipareigojimų žmogui visais laikais. Jis susijęs su meile tėvynei, su noru prisidėti prie tautos ir visuomenės kilimo ir išsaugojimo. Tad apie tai rašoma ir lietuvių literatūros kūriniuose. Todėl jais remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje yra atskleidžiama, kokiais principais įsipareigojimas tėvynei ir visuomenei pasirodo literatūriniuose kūriniuose, kalbama apie tokio įsipareigojimo svarbą. Ilgas aprašymas: Žmogus gali įsipareigoti daug kam. Įsipareigojimo objektais gali tapti tiek artimieji, tiek darbas. Tačiau, ko gero, pats svarbiausias ir reikšmingiausias žmogaus gyvenimo įsipareigojimas yra susijęs su įsipareigojimu tėvynei bei visuomenei. Tėvynę mylintys ir savo visuomenę gerbiantys žmonės, suvokdami šių objektų svarbą dažniausiai vedami blaivaus proto bei svarių sprendimų nusprendžia įsipareigoti ir aukoti savo gyvenimą tam. Tai reiškia, kad tam įsipareigojančio žmogaus prioritetas yra tėvynė ir visuomenę. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje detaliau apžvelgiama tėvynės ir visuomenės svarba žmogaus gyvenime lemianti tai, kad žmogus šiems aspektams įsipareigoja. Tačiau sykiu kalbėjimo pavyzdyje yra aptariama, kokiais motyvais šis įsipareigojimas dėl tėvynės ir visuomenės vyksta, kuo apskritai toks įsipareigojimas yra svarbus. Tam aptarti kalbėjimo pavyzdyje renkamasi argumentuoti remiantis įvairiais lietuvių literatūros kūriniais, kuriuose detaliai aprašomos situacijos, kada žmogus pasirenka tokiam įsipareigojimui, sykiu apžvelgiant įsipareigojančio žmogaus charakteristiką ir bendrus bruožus, parodančius, koks žmogus gali įsipareigoti bei veikti dėl tėvynės bei visuomenės. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!