Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Ką išgyvena žmogus palikęs tėvynę? Kalbėjimas apie žmogaus išgyvenimus palikus tėvynę. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

✅ Ką išgyvena žmogus palikęs tėvynę? Tėvynės ilgesio tema. Tėvynės ilgesys kalbėjimas.

Trumpas aprašymas:

Žmogus ir tėvynė – tai du, vienas nuo kito priklausomi bei labai tarpusavyję susiję objektai. Todėl paprastai, žmogus palikęs savo tėvynę, nesvarbu, savo noru ar ne, vis ką nors išgyvena. Taigi kokie šie išgyvenimai, kuo jie svarbūs bei kuo jie apskritai ypatingi, plačiau bei argumentuotai pateikiama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais.

Ilgas aprašymas:

Kai žmogus gimsta, jis gimsta savo tėvynėje. Būtent tai reprezentuoja atvejį, kada žmogų susaisto tvirtas ryšys su jo tėvyne. Gimdamas tėvynėje žmogus įgauna kalbą, gimtuosius namus bei svarbiausia – savo identitetą. Dažnas žmogus tai labai vertina ir dažniausiai tą tvirtą bei glaudų ryšį su tėvyne išlaiko iki pat gyvenimo galo. Tai reiškia, kad žmogui svarbu būti tėvynėje ir nuolat puoselėti savo bei tėvynės glaudumą, tėvynės gerovę. Tačiau istorijoje yra matomas ne vienas atvejis, kada žmogui tekdavo palikti savo tėvynę. Tokie atvejai daugiausiai buvo siejami su tėvynės negandomis – karais, okupacijomis, tremtimis. Kiek vėliau įsivyravo ir savanoriškas emigravimas iš tėvynės. Taigi žmogui tekdavo atsiskirti nuo tėvynės. Vieniems toks atsiskyrimas nebūdavo skaudus. Tačiau kitiems palikti tėvynę reiškė didelius išgyvenimus ir kančias. Tėvynės palikimas buvo baisiausia, ką tik gali įsivaizduoti nuo tėvynės priklausomas ir tėvynė ypač mylintis žmogus. Taigi šiame kalbėjime, remiantis literatūrine patirtimi, aprašoma, ką išgyvena žmogus palikęs tėvynę bei kuo šie išgyvenimai žmogui, palikusiam tėvynę, yra tokie svarbūs.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 1 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 12-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?