Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Ką išgyvena žmogus palikęs tėvynę? Kalbėjimas apie žmogaus išgyvenimus palikus tėvynę.  
9.9 (3 atsiliepimai)

Gaukite šį kalbos pavyzdį per 2 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas*;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus;
 • Dovana - rašinių prenumerata visiems mokslo metams.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  ✅ Ką išgyvena žmogus palikęs tėvynę? Tėvynės ilgesio tema. Tėvynės ilgesys kalbėjimas. Trumpas aprašymas: Žmogus ir tėvynė - tai du, vienas nuo kito priklausomi bei labai tarpusavyję susiję objektai. Todėl paprastai, žmogus palikęs savo tėvynę, nesvarbu, savo noru ar ne, vis ką nors išgyvena. Taigi kokie šie išgyvenimai, kuo jie svarbūs bei kuo jie apskritai ypatingi, plačiau bei argumentuotai pateikiama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais. Ilgas aprašymas: Kai žmogus gimsta, jis gimsta savo tėvynėje. Būtent tai reprezentuoja atvejį, kada žmogų susaisto tvirtas ryšys su jo tėvyne. Gimdamas tėvynėje žmogus įgauna kalbą, gimtuosius namus bei svarbiausia – savo identitetą. Dažnas žmogus tai labai vertina ir dažniausiai tą tvirtą bei glaudų ryšį su tėvyne išlaiko iki pat gyvenimo galo. Tai reiškia, kad žmogui svarbu būti tėvynėje ir nuolat puoselėti savo bei tėvynės glaudumą, tėvynės gerovę. Tačiau istorijoje yra matomas ne vienas atvejis, kada žmogui tekdavo palikti savo tėvynę. Tokie atvejai daugiausiai buvo siejami su tėvynės negandomis – karais, okupacijomis, tremtimis. Kiek vėliau įsivyravo ir savanoriškas emigravimas iš tėvynės. Taigi žmogui tekdavo atsiskirti nuo tėvynės. Vieniems toks atsiskyrimas nebūdavo skaudus. Tačiau kitiems palikti tėvynę reiškė didelius išgyvenimus ir kančias. Tėvynės palikimas buvo baisiausia, ką tik gali įsivaizduoti nuo tėvynės priklausomas ir tėvynė ypač mylintis žmogus. Taigi šiame kalbėjime, remiantis literatūrine patirtimi, aprašoma, ką išgyvena žmogus palikęs tėvynę bei kuo šie išgyvenimai žmogui, palikusiam tėvynę, yra tokie svarbūs. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Daugiau informacijos...

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Klientai rekomenduoja:
  9.9 (3 atsiliepimai)

  Šį kalbėjimo pavyzdį rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

  Mūsų svetainėje pateikiama tūkstančiai skirtingų pavyzdžių. Būtent šis darbo pavyzdys yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

 • Norint peržiūrėti šį darbo pavyzdį, spauskite čia!
 • Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuvių kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!