Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Ką žmogus atranda prarasdamas? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Bet kokia netektis yra labai skaudi žmogui. Kai žmogus kažką praranda, tuomet jis pasineria į liūdesį, jam yra sunku vėl atrasti ką nors teigiamo gyvenime ir žmogus dažnai ilgai stovi vietoje ir nieko nedaro, nebando keisti savo gyvenimo. Vis dėlto praradimas nėra vien blogas dalykas – prarasdamas žmogus gali atrasti daug daugiau. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama, ką žmogus atranda prarasdamas

Ilgas aprašymas:

Dažnai įvairiuose šaltiniuose yra teigiama, jog norint ką nors atrasti, visada tenka prarasti. Juk žmogaus gyvenime negali tilpti viskas. Taigi savaime suprantama, kad žmogui kartais tenka susidurti su praradimais, kad ir kokie būtų skaudūs. Tačiau tai dar nereiškia, kad praradęs žmogus nieko neatras. Žmogus po praradimų gali atrasti labai daug svarbių dalykų. Tačiau kiekvienas tų atradimų yra individualus, dažnai reprezentuojantis žmonių poreikius bei troškimus. Tad tiksliai įvardinti, ką žmogus gali atrasti prarasdamas, yra sunku. Būtent todėl šiam klausimui, siekiančiam išanalizuoti atradimų prarandant vyksmą, naudojama literatūrinių kūrinių pateiktis. Literatūros kūriniais remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje yra pateikiamos įvairios situacijos, kuriose pasimato, ką kartais prarasdamas žmogus gali atrasti bei kokios reikšmės literatūroje atvaizduotam žmogui tokie atradimai turėjo. Tokia klausimo apie atradimus prarandant analizė yra tarsi raktas į pažinimą apie esminius gyvenimo procesus, kurie vyksta nuolatos, tačiau beveik niekada nesusimąstoma, kadangi ne vienas neretai pamiršta šią atradimų ir praradimų taisyklę.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?