Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kaip aplinka nulemia žmogaus gyvenimą? Argumentuok savo atsakymą, remdamasis literatūros kūriniais.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Kiekvienas žmogus užauga vienokioje ar kitokioje šalyje, bendruomenėje, mieste ar vietoje. Ir ši aplinka veikia žmogaus gyvenimą. Aplinka gali padėti žmogui eiti gyvenimo keliu. Kita vertus, aplinka kaip tik gali skaudinti žmogų ir jam neleisti atrasti savęs. Tad aplinka turi labai didelę įtaką kiekvienam žmogui. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama kaip aplinka nulemia žmogaus gyvenimą. Ilgas aprašymas: Žmogus – tai savo bendruomenės, kurioje gimsta ir vėliau auga, svarbi dalis. Tad tiek pati bendruomenė, tiek netgi teritoriniai vienetai, kuriuose yra apsigyvenusios bendruomenės, yra aplinka, kuri supa žmogų. Taigi aplinka tampa žmogaus formavimo įrankiu ir be jokios abejonės lemia žmogaus augimą ir tobulėjimą bei svarbiausia – gyvenimo eigą ir gyvenimo suvokimus. Aplinkos sukuriamos sąlygos žmogui neretai formuoja asmenybes, suteikia pažinimą ir lemia gyvenimo pasirinkimus, nuostatas ir kt. panašius aspektus. Žmogus, žinoma, gali pakeisti aplinką. Taip dažniausiai vyksta tada, kai žmogus suauga ir žmogaus gyvenimas pildosi patirtimis, troškimais ir siekiais. Tačiau net ir kitokioje aplinkoje žmogus būdamas, vis vien jaučia poveikį savo gyvenimui. Todėl kyla klausimas – kaip aplinka taip veikia ir lemia žmogaus gyvenimą? Kodėl taip vyksta? Apie tokius ir panašius atvejus nemažai yra užsimenama ir literatūros kūriniuose. Taigi literatūriniais kūriniais remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje pateikiamas argumentuotas atsakymas į klausimą, kokiais būdais aplinka nulemia žmogaus gyvenimą bei kodėl tai yra reikšminga žmogaus gyvenimui. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!